Бразильський горіх — користь і шкода в одному продукті

Бразильський горіх користь і шкода якого є досить спірними, за своєю суттю не є навіть горіхом, але незважаючи на це, люди його називають саме так. Він росте на величезному, багатовіковому дереві, під назвою Бертолет і має досить специфічний смак.

Якщо розглядати ці плоди з точки зору потенційної користі для людини, то можна виявити масу дивного. В одному єдиному горісі бразильського дерева міститься повна добова норма абсолютно всіх вітамінів і поживних елементів, необхідних для природного функціонування організму людини . Якщо раптом так трапиться, що у людини протягом дня не буде можливості прийняти їжу, то йому буде досить з’їсти один єдиний горішок для того щоб відчувати себе комфортно і не відчувати почуття голоду. Єдина небезпека цієї властивості полягає в тому, що деякі люди, втомлені від виснажливих дієт, вважають за можливе харчуватися тільки бразильськими горіхами, але тим самим завдають непоправної шкоди своєму організму. Такий своєрідний раціон — це швидше виняток з правил, це просто особливість даного плода і нічого більше.

↑ зміст


Чим корисний бразильський плід

Вся користь бразильського горіха укладена в його унікальному складі.

  • По-перше, це великий вміст вітамінів декількох груп: В і С, D і Е, всі вони дуже важливі в харчуванні дітей і дорослих, а також ослаблених людей, які потребують підкріпленні організму.
  • По-друге, бразильський горіх містить відразу кілька амінокислот: пантотеновую, фолієву, а також аргінін і бетаїн. Кожна з них вносить свій внесок в здоров’я людини, наприклад, аргінін сприяє гарній згортання крові, а кислота фолієва — покращує працездатність мозку.

Ще одна відмінна риса полягає в тому, що цей продукт містить велику кількість мікроелементів, таких як калій, кальцій, селен, мідь, фосфор і інші. Це дозволяє йому заповнювати всі необхідні запаси речовин, які організм людини витрачає в ході своєї щоденної фізичного і розумового навантаження.

↑ зміст


Народна медицина

Представники народної медицини завжди позитивно ставилися до горіхів, і бразильський теж не є винятком. Його зерно містить в своєму складі омега три жирні кислоти, які ефективно очищають від холестерину кровоносні судини людини.

Великий вміст клітковини в бразильському горісі благотворно впливає на роботу кишечника, при постійному вживанні цих плодів, перистальтика помітно посилюється і відбувається своєчасне природне очищення організму не тільки від перероблених продуктів, але разом з ними і від накопичених шлаків і шкідливих токсинів.

Захист від можливості запустити онкологічні процеси в організмі здатні забезпечити лише два з’їдених за день горіха. Зрозуміло, для того щоб по-справжньому захистити себе від ризику захворювання або його швидкого розвитку, необхідно вживати бразильські горіхи щодня, протягом великого періоду часу. Тільки в цьому випадку можливе зниження ризику захворіти на рак грудей, легенів, молочних залоз. Все це забезпечує селен, що входить до складу бразильського зерна.

Не можна забувати, що, навіть активно застосовуючи кілька різних способів запобігання від можливих захворювань, необхідно хоча б один раз на рік проходити комплексне обстеження і здавати всі необхідні аналізи.

Бразильські горіхи сприяють поліпшенню процесів метаболізму, вони стабілізують рівень в крові цукру і покращують прохідність судин. Не дарма фахівці в галузі народної медицини рекомендують їсти бразильські плоди людям, які мають відхилення щитовидної залози, адже вони здатні нормалізувати функцію і цього органу.

↑ зміст


Кому корисний

Для жінок користь цього горіха полягає в допомозі при безплідді. Компоненти горіха нормалізують рівень гормонів і у жінки підвищуються шанси завагітніти і виносити здорову дитину.

На чоловіків бразильський горіх надає інший вплив, він збільшує кількість активних сперматозоїдів і підвищує потенцію.

Дітям їх дають для того, щоб активізувати розумові процеси, поліпшити пам’ять, підвищити рівень успішності в школі.

↑ зміст

Кому шкідливий

Не рекомендується їсти бразильські горіхи людям, які мають велику схильність до алергічних висипань, а також тим, які ні в чому не знають міри. Не можна забувати про те, що добова норма цього горіха для людини становить одне, максимум два зернятка, але якщо не втриматися і з’їсти більшу кількість, то це може привести до небажаних наслідків.

В окремих випадках зустрічається індивідуальна непереносимість компонентів , що входять до складу бразильського горіха, тоді його не варто приймати в їжу.

↑ зміст

Відео про користь і шкоду бразильського горіха:

Бразильський горіх — користь і шкода в одному продукті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *