Чай з молоком — користь і шкода для організму людини

Коли розмова заходить про чай, багато хто відразу ж представляють старовинні пузаті самовари, роздуваються чоботом, і столи, що ломляться від крендельков і зв’язок з бубликами. І неспроста ─ адже споконвіку на Русі вміли пити чай і вести задушевні бесіди. На сьогоднішній день в світі існує кілька тисяч найрізноманітніших сортів чаю. Кожен з них відрізняється від інших міцністю, ароматом, кольором завареного напою, а також смаковими особливостями.

Хтось любить чай не міцний, хтось добре заварений, багатьом до вподоби доведеться солодкий паруючий напій, а хто -то віддасть перевагу без всяких добавок. У будь-якому випадку, чай здатний забезпечити наш організм необхідними речовинами і подарувати бадьорий і гарний настрій. А ось якщо до нього додати молока, то навряд чи він залишить людину байдужою, оскільки такий напій має вишуканий смак і поживними властивостями.

↑ зміст

Про користь чорного чаю: все «за»

Як ви вже здогадалися, найбільш популярним і часто вживаним є саме чорний чай. Чим же викликана його популярність і загальна любов?

  • Як і кава, він також багатий кофеїном, завдяки якому стимулюються органи серцево-судинної системи. Цю особливість дуже добре знають люди зі зниженим тиском.
  • Також користь чорного чаю полягає в поліпшенні і стимулюванні роботи нирок.
  • в’язкі властивості чорного чаю благотворно впливають на слизову шлунка.
  • Чай є сильним антиоксидантом, завдяки чому знищуються багато токсини і шкідливі для людини мікроорганізми. Це можливо, завдяки наявності в складі чаю катехінів. Але, безумовно, цих речовин міститься в зеленому листі цієї рослини набагато більше.
  • Завдяки гарячого чаю в головний мозок надходить велика кількість кисню, що покращує його кровообіг і знижує до мінімуму ймовірність інсульту .
  • Чай багатий вмістом нікотинової кислоти, вітамінів В2 і В1, А і С, органічних кислот, а також калію, натрію, кальцію, заліза, фосфору і магнію.

Зовсім недавно вченими було встановлено, що чорний чай з цитрусовими фруктами (вони ж вмістилище вітаміну С) здатні значно знижувати ризик онкологічних захворювань? Тому, як то кажуть, користь чорного чаю очевидна.

↑ зміст

Користь чаю з молоком

А чи може чай з молоком завдавати шкоди людському організму? Одні вчені стверджують, що молоко, що містяться в такому напої здатне знижувати дію катехінів (антиоксидантів, що містяться в чаї) на 70%. Як ми вже говорили, ці речовини благотворно впливають на роботу серцево-судинної системи і перешкоджають появі онкологічних захворювань. Значить, на їхню думку, користь чаю з молоком не така вже ефективна і він слабо проявляє захисні функції.

Інші вперто заявляють про те, що користь чаю з молоком очевидна, оскільки молоко знижує згубний вплив що міститься в чаї кофеїну , який протипоказаний сердечникам. Але, погодьтеся, що все ж чай з молоком не ліки, а напій, який володіє вишуканим зовнішнім виглядом, кольором, консистенцією і смаком.

Тому можна стверджувати, що шкоди для організму від чаю з молоком практично немає ніякого . Однак не варто вживати надто міцний напій у великих кількостях, від якого користі явно не буде.

↑ зміст

Білий чай користь і шкода

Знавці і великі цінителі сортів чаю шанують також білі сорти, які відрізняються більш тонким ароматом і неперевершеними смаковими якостями. Адже користь білого чаю полягає в його цілющу силу. Але знайти такі сорти в продажу дуже непросто, оскільки вони потребують певних умов зберігання, а також транспортування. Мало Шукаєте білий тайський бальзам? Для вас на сайті AsiaBerry.com білий бальзам з Тайланда
того, світові лідери виробництва і вирощування цієї рослини, особливо азіатські країни, з великим небажанням і в обмеженій кількості розлучаються з ним. Багатьом буде цікаво, чому, наприклад, китайці приділяють значно менше уваги нього ставляться.

Відповідь проста: користь білого чаю полягає в довголітті, а також він здатний продовжити чоловічу силу до глибокої старості. Він росте високо в горах, його важко збирати, а його обробка є мінімальною, що зберігає всі корисні речовини. Таку назву білий чай отримав завдяки тому, що він збирається, як тільки чайний кущ починає цвісти. Вручну збирають листочки з білястої ворсинки, яка ледь з’явилася з нирки чайного куща. До речі, 1 кг такого чаю становить понад 100 000 таких листочків, а збирається він всього лише протягом 3 днів з моменту цвітіння.

↑ зміст

Подбайте про своє здоров’я

ock_id_4 «> <>

Чимало вже було сказано про корисні властивості чаю, проте не зайвим буде нагадати про те, що якщо ви відчуваєте певні проблеми зі здоров’ям, то слід поберегтися від непомірного вживання цього чудового напою. Необхідно знати, що якщо у людини високий тиск, то міцний чорний чай протипоказаний, а при низькому ─ зелений.

Чай необхідно заварювати в тій кількості, який ви зможете випити, в іншому випадку він втрачає свої смакові і корисні якості. Не рекомендується захоплюватися міцним чорним чаєм вагітним жінкам, щоб не порушити нормальний розвиток плода.

Також його небажано вживати людям, які страждають від безсоння. Якщо ви приймаєте лікарські препарати, то не слід їх запивати цим напоєм, оскільки він сам надає цілющі впливу на організм і це може спричинити небажані наслідки.

↑ зміст

Відео про користь і шкоду чаю з молоком

Чай з молоком — користь і шкода для організму людини

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *