Чіпси — користь і протипоказання

Чіпси — один з найулюбленіших продукт підлітків на сьогоднішній день. З’явилися вони завдяки Вандербільту. Під час одного з вечерь мільйонерові прийшло в голову створення тонких скибочок картоплі, обсмажених з обох сторін. Ідея моментально була втілена в життя і знайшла своє застосування.

Трохи з історії

Якщо бути чесним, то потрібно сказати, що чіпси винайшов НЕ магнат, а кмітливий кухар одного з ресторанів. Вандербільт повертав смажену картоплю на кухню не один раз, аргументуючи це тим, що порізана вона занадто крупно. Тоді кухар нарізав її тонкими часточками і обсмажити в маслі. Мільйонер залишився задоволений і вирішив втілити «своє» винахід в масовому виробництві.

Корисні чи ні

Вчені до цих пір не змогли прийти до єдиної думки: корисні чіпси чи ні. Необхідно розуміти, що коли цей фаст-фуд почали виготовляти вперше, то в якості основи служив картопля.

Зараз чіпси — не що інше, як звичайна суміш борошна і соєвого крохмалю. Саме тому при регулярному вживанні цього продукту в їжу, можна спостерігати появу зайвих кілограмів.

Ціна

Багато людей прекрасно розуміють, що шкода чіпсів дійсно великий. Однак це не зупиняє їх у вживанні їжу смачного продукту. Напевно, кожна людина чув не раз про те, що такий продукт шкодить організму, але його популярність не припиняє рости.

Ціна на такий продукт може дещо відрізнятися. Слід розуміти, що ті чіпси, які стоять «копійки» містять в своєму складі виключно хімічні добавки . Результатом їх регулярного вживання стануть проблеми з травленням і ожиріння.

Ті чіпси, які відрізняються високою ціною, можуть зрідка містити в своєму складі картопля, однак він часто розбавлений борошном і його мізерно мало.

↑ зміст

Калорійність

Калорійність таких продуктів досить висока, на що постійно вказують дієтологи. Особливо вживання чіпсів протипоказано дітям. Його поєднання з солодкими газованими напоями завдає величезної шкоди організму.

Дорослі чоловіки часто набувають чіпси в якості прикуску до пива. Насправді цього робити не можна. Два цих продукту за своєю природою є несумісними, сприяють ожирінню.

Шкода чіпсів відомий кожному, однак попит на них не падає. Люди забувають про все почуте або прочитане досить швидко. Результатом стає проблема ожиріння, яка стала вже масової в світі.

↑ зміст

Склад

Шкода чіпсів багато в чому представлений їх складом. Цікаво, що у кожного виробника в нього входять різні інгредієнти, хоча блюдо одне і теж. Зрозуміло, на етикетках пишуть картопля, але розсудливі люди розуміють, що його там немає. Зате є безліч хімічних добавок, які змінюються в залежності від смаку чіпсів.

Користь

Користь чіпсів представлена виключно їх смаком. Однак потрібно розуміти, що він не є природним. Смакових якостей домагаються гармонійним поєднанням різних добавок і ароматизаторів. За основу беруться ті, які нагадують собою картопля або бекон, сметану або цибулю, креветки або раків, сир або гриби.

Смак чіпсів безпосередньо залежить від майстерності виробника. Чим досвідченіший кухар в хімічних справах, тим більший попит на продукт виходить.

↑ зміст

Шкода

Чіпси представляють собою сумнівний продукт, який несе в собі в основному шкоди. Лікарями було проведено безліч досліджень, в ході яких вдалося встановити, що щоденне вживання чіпсів здатне здоровій людині принести:

  • печію;
  • гастрит
  • хвороби кишечника.

Якщо вживати цей продукт в їжу більш тривалий кількість, можна спостерігати надлишок холестерину, а також утворення бляшок у кровоносних судинах.

Важливим є і те, що продукт сприяє утворенню ракових пухлин. Це відбувається через надмірну кількість канцерогенів в його складі. Величезна кількість солі дуже часто викликає залежність і призводить до проблем з обмінів речовин.

Присутність хлориду натрію у великих дозах гарантує появу серцевих захворювань, може викликати порушення освіти кістяних тканин.

Найбільшої шкоди чіпси приносять дітям. До нього можна віднести високу алергічну реакцію, яка надалі негативно позначиться на здоров’ї організму в цілому.

Тим людям, хто страждає надмірною вагою або ожирінням, цей продукт протипоказаний зовсім. У кожних 100 грамах продукту міститься більше 30 грам канцерогенних жирів, що шкідливо для людини.

↑ зміст

Висновок

Можна зробити логічний висновок, що чіпси — один з найшкідливіших продуктів, винайдених людиною. По можливості від його вживання потрібно відмовитися зовсім. Якщо цього зробити не виходить, потрібно максимально обмежувати себе. Наприклад, можна давати собі розслабитися раз на місяць. Але при цьому кількість чіпсів не повинна перевищувати 100 — 150 грам.

Необхідно розуміти, що регулярне вживання чіпсів в їжу, буде негативно позначатися на вашому здоров’ї. Такі хвороби як гастрит або виразка можуть стати постійними життєвими супутниками тих, хто захоплюється фаст-фудом.

Шкода чіпси наносять не тільки фігурі, як вважає багато хто. Від їх вживання страждає організм в цілому. Тим дівчатам, які пильно стежать за своєю вагою, не варто захоплюватися чіпсами. З їх легкої подачі струнка постать в лічені місяці перетвориться в більш об’ємну.

Пам’ятайте, що здоров’я важливіше хвилинного задоволення. Спорт і здорове харчування — запорука вашого здоров’я.

↑ зміст

Відео про користь і шкоду чіпс

Чіпси — користь і протипоказання

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *