Цвітна капуста — застосування, користь і шкода заморського продукту

Ми давно оцінили не тільки смакові якості, а й користь цвітної капусти. Чим же так хороша ця кучерява голова, що за частотою придбання в магазинах знаходиться в одному ряду з найнеобхіднішими продуктами: картоплею, цибулею.

Коли з’явилася кольорова капуста на наших столах

<>
Важливо знати!
<>
Про це повинен знати КОЖЕН! Неймовірно, АЛЕ ФАКТ! Вчені встановили СТРАШНУ взаємозв’язок. Виявляється, що причиною 50% всіх захворювань є БАКТЕРИИ і ПАРАЗИТИ, такі як Лямблії, Аскарида і Токсокара. Чим небезпечні ці паразити? Вони можуть позбавляти здоров’я і НАВІТЬ ЖИТТЯ, адже безпосередньо впливають на імунну систему, завдаючи непоправної шкоди. У 95% випадків імунна система виявляється безсилою перед бактеріями, і захворювання не змусять себе довго чекати.
Щоб раз і назавжди забути про паразитів, зберігши своє здоров’я, експерти та науковці радять приймати ЗА 1 РУБЛЬ …..

Читати далі .. »

У дикій природі не існує аналога цвітної капусти. Вона була культивована людиною кілька сотень років тому в Сирії. Тому назвав ім’я їй дуже довго сирійської. Користь цвітної капусти вже була відома великому лікареві Авиценне, що жив в одинадцятому столітті. Він настійно рекомендував вживати її в їжу.

Цвітна капуста почала подорожувати по світу трохи пізніше, розвозячи торговими судами на Кіпр, в Іспанію. Трохи пізніше вона завоювала Європу, ставши прекрасним доповненням до столу вельмож. У Росії вона з’явилася значно пізніше, в XVIII столітті. Заморський продукт не піддавався культивування на слов’янських землях дуже довгий час . І тому був виключно їжею знаті завдяки своїй дорожнечі. На сьогодні виведено кілька домашніх сортів цього корисного продукту.

↑ зміст

Користь цвітної капусти

Корисні речовини, які є в цвітній капусті, і здатність покращувати перевариваемость їжі роблять її дієтичним продуктом. Сто грам капусти містить близько тридцяти кілокалорій. З усіх її видів тільки кольорова має такий букет вітамінів і мікроелементів, здатних повністю заповнити потребу людського організму.

Ув’язнену в цвітній капусті комору корисних речовин використовують і в косметології. Маска для обличчя з свіжого капустяного соку омолоджує шкіру, помітно вирівнює зморшки, запобігає появі нових.

В догляді за волоссям кольорова капуста є незамінним помічником у досягненні здорового блиску і зміцнення коренів. Для цього достатньо лише після миття волосся кілька хвилин втирати в шкіру голови сік капусти, змішаний з лимонним. Потім укутати целофаном і рушником, створивши на півгодини мікроклімат, найбільш підходящий для того, щоб корисні речовини швидше потрапили у верхні шари шкіри. Шкода така маска не принесе навіть після щоденного застосування. Можна додавати в неї сік шпинату або алое. Змивається без шампуню.

↑ зміст

Вітаміни, якими багата кольорова капуста

Цвітна капуста — застосування, користь і шкода заморського продукту

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *