Гречка — користь і шкода цариці круп

Гречка рослина дивовижне, дар Гіпербореї. Гречка один з основних продуктів харчування, поряд з загадковим амарантом, рослиною довгожительства наших пращурів. За описом Гомера і Плінія гіперборейців жили щасливим життям до трьохсот років і вмирали за власним бажанням, бажаючи перейти в інший світ, скуштувавши дарів прекрасної землі, чистого повітря.

В їхньому світі не було хвороб, тому, що не було їх збудників. Найдавніший світ не знав розбіжностей і воєн. Плоди дерев і рослини підтримували життя гиперборейцев, яку вони вели по священному обітниці, зводу правил, де не було місця вбивства, полюванні на тварин і іншим нечистим дій. Ось таке велике спадщина являє собою гречана каша.

↑ зміст

Гречана каша — користь ваша

Однорічна трав’яниста рослина вирощують в промислових масштабах, для отримання гречки, крупи, яку називають царицею круп за її чудову живильну цінність. Гречана каша краще за всіх інших продуктів засвоюється організмом. Сьогодні в магазинах продають крупу, отриману шляхом відділення оболонки від ядра по американському методу. Користь гречки при паровому методі очищення знижується. Росія до п’ятдесятих років споживала зелену гречку, користь якої набагато вище. Зелена пророщена гречка надзвичайно корисний продукт, необхідний для раціону хворих для ефективності відновного процесу.

Для звичайного раціону очевидна користь гречки з несмажених зерен. Така крупа містить:

 • Білки, до 20%
 • Жири, до 4%
 • Вуглеводи до 76%
 • Вітаміни В1, В2, В3, В6, Е, Р, РР, К,
 • Фолієва, лимонна, яблучна, щавлева кислота,
 • Каротин,
 • Клітковина,
 • Цукор,
 • Мінерали (калій, кальцій, магній, фосфор, бор, йод та інші)

Окремо варто згадати про селен, який прикрашає корисні властивості гречки. Мінерал, який не допускає виникнення і зростання ракових клітин, який рятує серце, продовжуючи його життєздатність, мінерал довголіття.

↑ зміст

Гречка основа раціонального харчування

Рекордсмен серед продуктів, користь гречаної каші доведена багаторічними дослідженнями, наша. Гречка основа раціонального корисного харчування. Шкода від споживання товару не виявлено. Зате велика користь гречки для формування раціону при таки хворобах як варикоз, ревматизм, артрит, артроз.

Гречана каша показана в якості основи харчування при підвищенні рівня стресів. Це засіб від безсоння, ліки для зміцнення краси і здоров’я волосся, нігтів, загального тургору шкіри, здорового кольору обличчя.

Шкода від гречки здоровій людині неможливо уявити, але і при будь-яких захворюваннях організму каша сприяє очищенню печінки, нормалізації кровообігу, покращує мозковий харчування, зір, слух. Допомагає налагодити роботу щитовидної залози, йде на користь залозі підшлункової, допомагає при хворобі нирок. Це харчування для хворих на діабет.

↑ зміст

Трохи про зеленной гречці

Зелена гречка, чи не обсмажена, що не випробувала парових технологій очищення, звичайно, є продуктом унікальним, користь якого не може бути переоцінена. Шкода цього продукту явище міфічне, існуюче лише в уяві деяких особливо недовірливих людей. Зелена гречка:

 • Виводить з організму радіонукліди, важкі метали, не дозволяє наносити шкоду іншим речовинам.
 • Стимулює обмінні процеси організму, користь від гречки при ожирінні є аксіомою.
 • Підвищує потенцію у чоловіків.
 • Необхідна для нормальної роботи печінки.
 • Лікує лейкемію, анемію.
 • Лікує атеросклероз, ішемію, гіпертонію, судини кровоносної з
 • Лікує виразку шлунка, гастрит, підшлункову.

Зелена гречка сприяє оздоровленню організму, допомагає довголіттю, підвищуючи опірність організму до умов нашого, далеко не благополучного, світу.

↑ зміст

Кому варто обмежити споживання гречаної каші

Користь і шкода гречаної каші обговорюються досить широко. Користь, яку приносить гречана каша, непорівнянна з її протипоказаннями. І, тим не менш, гречка сприяє утворенню жовчі, газів, надмірного збудження перистальтики організму, отже, зелена гречка не підходить для святкового меню.

Потроху є гречану кашу, слід людям страждаючим запорами і іншими хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Однак реальна шкода буде завдано, якщо їй повністю виключити з раціону таких людей.

Протипоказання має і зелена гречка. Її не рекомендується вживати у великих кількостях людям з підвищеним згортанням крові.

Чи не шкода включити гречану кашу в постійний раціон харчування. Гречка відмінний медонос, користь гречаного меду відома всім. Крупа нагрітої гречки хороша для прогрівання горла, попереку, для розсмоктування запалень, абсцесів .

Користь гречки і в листі і в кольорах, корисний навіть повітря гречаних полів. Не треба сумніватися, шукати шкоду, треба довіритися мудрості предків, знання яких до сих пір зберігають життя на планеті.

↑ зміст

Відео про користь і шкоду гречки

Гречка — користь і шкода цариці круп

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *