Чим корисна трава Пол статі для організму людини?

Таке лікарська рослина як пол-пала (Ерван шерстистий) з’явилася в продажу аптечних установ Росії зовсім недавно.

Ця рослина має великий спектр корисних властивостей.

Усі лікувальні та шкідливі властивості , корисні властивості і протипоказання обумовлені наявністю багатого спектра хімічних компонентів впливають на процеси, що відбуваються в організмі.

Пол-пала відноситься до трав’янистих рослин роду ЕРВА, сімейства Амарантові.

Трава є двулетников , що досягає висоти 140 см. Має стрижневий кор Євою системою. Головний корінь має довжину до 18 см і товщину 7 мм, головний корінь володіє сіро-білим забарвленням і невеликою кількістю бічних відгалужень.

Стебло зеленого кольору, сильноветвящийся, зустрічаються рослини, як з прямостоячими, так і стеляться надземними частинами . Діаметр стебла становить близько 1 см.

Розташування листя чергове, листові пластинки мають еліптичну або практично круглу форму. Поверхня листя має опушення. Розмір листової пластинки — 2 см довжина і 1,5 см.

Плід має округлу форму, невеликого розміру, з подовженим носиком.

Ареал поширення трави — Країни Африки, Аравійського півострова, Південно -Східної Азії. На території Росії рослина в дикій природі не зустрічається.

↑ зміст

Хімічний склад двулетников

У складі рослини виявлено велику кількість різноманітних компонентів впливають на різні біохімічні процеси в організмі людини.

Слід зазначити, що досконально хімсклад ерви шерстистої ніколи не вивчався.

Наявні дані з цього питання дозволяють стверджувати, що в складі тканин трави є специфічні алкалоїди, амінокислоти, флавоноїди і граничні вуглеводні.

Крім цього виявлено наявність у складі рослинної сировини великої кількості солей калію, кальцію і кремнієвої кислоти.

Д Щоб отримати додаткову в тканинах рослини встановлено наявність наступних компонентів:

 • фенольні кислоти;
 • пектини;
 • цукру;
 • неорганічні солі.

Калій, що входить до складу рослинних тканин сприяє поліпшенню проведення нервового імпульсу і забезпечує контроль за скороченням м’язових структур, відповідає за сталість артеріального тиску в організмі і сприяє зниженню рівня вуглекислого газу в крові.

кальцій бере участь у передачі нервових імпульсів і формуванні тканин зубів і кісток, нормалізує процес обміну речовин, є компонентом системи згортання крові, зміцнює судинну систему і імунітет.

Алкалоїди є активними компонуються ентамі в процесах нормалізації кровообігу, сприяють зупинці кровотеч, знімають спазми і больовий синдром.

Фенольні кислоти нейтралізують шкідливу мікрофлору і сприяють якнайшвидшому заліковування ран і опіків, дозволяють зняти больовий синдром.

Флавоноїди сприяють зміцненню і заспокоєнню нервової системи, зміцнюють судинну систему, знижують кількість вільних радикалів, регулюють ритм серцевих скорочень і кров’яний тиск.

Пектини знижують концентрацію холестерину та нормалізують процеси метаболіт зма, сприяють посиленню периферичного кровообігу і виводять токсичні сполуки.

Граничні вуглеводні мають здатність прискорювати загоєння ран.

Сахара забезпечують організм запасом енергії і підвищують вміст в крові гемоглобіну.

< p> Неорганічні солі нормалізують процес кровотворення, прискорюють процеси регенерації тканин, стабілізують рН організму і водний обмін.

↑ зміст

Корисні властивості і протипоказання підлогу статі

У народній медицині знайшли своє застосування всі компоненти рослини. У справу йдуть корені, надземна частина і насіння трави.

В аптеці реалізується збір, що містить в своєму складі насіння, трав’янисту і підземну частини в подрібненому вигляді.

Офіційна медицина рекомендує використовувати трав’яний збір в якості потужного диуретика, який не здатний спровокувати виникнення зневоднення організму.

в народній медицині двулетник застосовується для:

 1. Відновлення сольового балансу.
 2. Зниження ступеня запалення шляхом посилення процесу мочевиведенія.
 3. Укріплення імунітету.
 4. Нормалізації функціонування шлунково-кишкового тракту.
 5. Регулювання обмінних процесів.
 6. Заспокоєння нервової системи.
 7. Очищення від токсинів і шлаків.
 8. Виведення радіоактивних з’єднань.
 9. Зниження інтенсивності протікання запальних процесів в органах дихальної системи
 10. Дроблення і виведення з організму каменів.
 11. Розрідження крові і попередження формування тромбів.
 12. Відновлення клітин шкірного покриву.
 13. Покращення функціонування пам’яті.
 14. Виведення з організму сполук сечової кислоти.
 15. Зниження швидкості згортання крові.
 16. Очищення органів дихання від накопичень слизу.
 17. Прискорення процесів загоєння ран і виразок на шкірних покривах.
 18. Укріплення міокарда.
 19. Профілактики та терапії пухлинних процесів.
 20. Зменшення концентрації цукру в крові.

Крім зазначених випадків, трава ерви шерстистої застосовується для поліпшення загального стану організму і підвищення життєвого тонусу, кошти, приготовані на її основі, здатні надавати загальнозміцнюючу дію на людину.

Перед застосуванням рослини в як лікувальний засіб слід проконсультуватися з лікарем, так як тільки фахівець може визначити всі показання та протипоказання до застосування лікарського рослини в організмі хворого.

Трава пол впала користь і шкода може принести організму — нд е залежить від правильності застосування лікарського сировини.

При використанні двулетников для приготування лікарських засобів слід враховувати наявність у цієї рослини протипоказань до вживання і можливе виникнення побічних ефектів у процесі проведення терапії.

Основним протипоказанням є наявність хвороб нирок супроводжуються набряком органу.

Крім цього вживання лікарських препаратів на основі підлогу пали може спровокувати виникнення алергічних реакцій у вигляді висипу на шкірних окровах тіла, а також нападів нудоти.

↑ зміст

Способи застосування і дозування при проведенні лікування

Ліки на основі двулетников потрібно дуже обережно використовувати при проведенні комплексної терапії спільно з діуретичними медпрепаратами, які посилюють виведення калію з організму.

Теплий настій слід приймати всередину дорослим хворим за 20-30 хвилин до вживання продуктів харчування. Одноразова доза становить від 50 до 100 мл. Прийом настою здійснюється два-три рази на день.

В дитячому віці від 12 до 14 років дозволяється використовувати для лікування не більше 15 мл настою одноразово. В добу повинно бути не більше 2-3 прийомів кошти.

Для підлітків від 14 років доза разового прийому препарату може бути збільшена до 30 мл настою двічі на добу.

Мінімальна тривалість курсового прийому ліки повинна становити 10 діб, а максимальна не більше 30 діб.

Тривалість курсового прийому лікарського настою залежить від індивідуальних особливостей організму хворого і від динаміки перебігу хвороби.

Якщо буде потреба, після консультації з лікуючим лікарем проводиться повторний курс лікування. Але не раніше ніж через 2 місяці після попереднього.

Для приготування лікарського настою з трав’яного сировини використовується одна чайна ложка трави, що поміщається в емальований посуд і заливається склянкою окропу. Отримана суміш нагрівається на водяній бані протягом 15 хвилин.

В процесі приготування настою на водяній бані його слід часто перемішувати.

Після охолодження лікарський засіб проціджують, і залишок сировини віджимається. Отриманий при цьому обсяг ліки доводиться до початкового шляхом розведення його кип’яченою водою.

Дуже важливо перед застосуванням настою з трави проконсультуватися з цього питання з лікарем. Це пов’язано з наявністю у рослини багатого складу біологічно активних компонентів, які здатні принести не тільки користь організму хворого, але і шкоду при неправильному його використанні.

Чим корисна трава Пол статі для організму людини?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *