Чи шкідливі щоденні прокладки для здоров’я жінки?

Без сумнівів, практично, кожну дівчину цікавить питання щодо того, чи шкідливі щоденні прокладки. Це обумовлено тим, що використання даних гігієнічних засобів стає все більш популярним серед жінок, які мають намір зберегти нижню білизну сухим і вільним від рідин або добової вологи.

Вони також допомагають уникнути будь-яких можливих запахів і забезпечити більш повне відчуття загальної чистоти . Але разом з тим, дуже часто виникає дискусія щодо того, щоденні прокладки корисні, або може бути, вони все-таки приносять шкоду здоров’ю людини.

Зазвичай лікуючий гінеколог завжди дає поради своїм пацієнткам щодо того, як зберегти інтимні зони здоровими і вільними від шкідливих інфекцій.

в боротьбі за чистоту і комфорт мільйони жінок щодня знаходять нові бренди гігієнічних засобів в магазині і пристосовуються до різних стилів нижньої білизни. Іноді, ці продукти можуть бути не такими вигідними, як обіцяє реклама.

Даний факт пов’язаний з тим, що у інтимних зон є певні вимоги до гігієни, їх слід дотримуватися, інакше доведеться страждати від роздратування і відчуття горіння. Такі наслідки заважають повсякденним рутинним справах, а також негативно впливають на самооцінку жінки, а також негативно позначається на близькості з партнером.

Потрібно мати на увазі, що якщо дівчина не може припинити використання щоденних прокладок, є певні поради, що допомагають уникнути можливої шкоди, заподіяної цим гігієнічним засобом.

↑ зміст

Поради для утримання інтимної зони в здоровому стані

У кожної жінки різні потреби в особистій гігієні, що може допомогти одному, іноді виявляється шкідливим для іншого, і навпаки.

Перш ніж купувати щоденну прокладку, слід переконатися в тому, що вони дихають, без будь-якого пластикового покриття і пористі. Генитальное простір потребує вентиляції, тому що, якщо його немає, там залишається вологість, предрасполагающая до виникнення інфекцій.

Слід змінювати використані прокладки кілька разів на день, по крайней мере, 4-6 раз.

Дуже важливо правильно вимити руки до здійснення вищезазначеної процедури, і після відвідин ванній, а також при роботі з гігієнічними прокладками.

Це основні поради жінкам по користуванню щоденними прокладками, але є й інші рекомендації, що дозволяють уникнути появи почуття дискомфорту, і унеможливлять розвиток інфекцій, а саме:

 1. Не варто повністю голити свою вагинальную область, так як волосся захищають її від шкідливих бактерій і іншого негативного впливу зовнішнього середовища
 2. Гарна особиста гігієна життєво важлива, особливо під час менструації.
 3. Слід пам’ятати, що використання порошкового мила протипоказано, так як це може змінити вагінальний рН-баланс. Нейтральні мила, що продаються спеціально для цієї області, випускаються в декількох варіантах і забезпечують хорошу жіночу гігієну. Краще вибирати засоби з pH, що підтримує здорову і чисту область.
 4. Варто віддавати перевагу бавовняному нижньої білизни, що дозволяє правильно провітрювати тіло.
 5. Краще уникати носити довгі штани протягом тривалого періоду часу, так як вони підвищують температуру і вологість в області інтимних місць, що створює ідеальний клімат для опортуністичних мікробів.
 6. Не застосовувати препарат одяг із синтетичних матеріалів.
 7. Для сну вибирати одяг з натуральної тканини, що не сковує тіло.
 8. Уникати сидіння протягом тривалих періодів часу.
 9. Не застосовувати препарат інтимні дезодоранти і аромати, що маскують тільки запахи і здатні визва
 10. Тримати інтимну область якомога сухішою.

Якщо жінка буде слідувати всім вищевказаним рекомендаціям, то її інтимна зона надовго залишиться чистою і здоровою.
Чому гігієнічні прокладки небезпечні?

На сьогодні відомо безліч брендів гігієнічних прокладок для жінок на кожен день. Але перш, ніж починати їх застосування, важливо дізнатися шкідливо даний засіб. Всі погодяться з тим, що користь від таких предметів особистої гігієни досить вагома, але одночасно з цим, існує і деяку шкоду від регулярного застосування продукції.

Нижче вказані найосновніші небезпеки, які очікують дівчат, що регулярно користуються гігієнічної прокладкою.

Вони можуть викликати рак. Звичайно, хвороба розвивається не відразу. Через щоденного використання, в організмі представниці прекрасної половини людства накопичуються певні хімічні речовини, які містяться в прокладках. В результаті це негативно впливає на «жіноче» здоров’я і навіть може привести до розвитку злоякісних новоутворень. Тому, краще виключати регулярне застосування продукції, якщо є така можливість.

Даний факт підтверджується тим, що вони виготовлені з пластику. Деякі хімічні речовини, виготовлені з пластику, такі як BPA і BPS, можуть ускладнювати ембріональний розвиток. Пластифікатори можуть фактично привести до пошкодження органів.

Волокно в поглинаючих прокладках, може викликати рак шийки матки. Щоденні прокладки виготовлені з бавовни, але також вони містять целюлозний гель. Діоксин, присутній в продукції, може викликати рак яєчників. Прокладки зроблені для поглинання вологи. Ось чому, крім бавовни, вони також містять штучний синтетичний шар, що також небезпечно, оскільки в їх складі є діоксин.

Вони містять пестициди і гербіциди. Як і інші культури, бавовняні рослини обприскують пестицидами і гербіцидами, які можуть виразно завдати шкоди, коли вони досягнуть кровотоку. Припустимо, фуран, це потенційно небезпечний хімікат, який присутній в бавовні. Дослідження довели, що дана речовина сприяє розвитку раку.

Гербіциди та пестициди пов’язані з хворобою щитовидної залози, безпліддям та іншими проблемами зі здоров’ям.

↑ зміст

Важливі фактори, про які повинна знати жінка

Вони містять діоксин, забруднювач навколишнього середовища.

Відтінок натуральної бавовни не чисто білий, але так, як більшість дівчат вважають за краще чисто біле білизна, компанії виробники використовують хімічну речовину, зване діоксином, для відбілювання бавовни.

Грунтуючись на дослідженнях, короткочасний вплив діоксину може викликати потемніння шкіри і зміна функції печінки. Жінка може використовувати 6000 гігієнічних прокладок протягом свого життя, і коли діоксин накопичується в організмі, це може викликати серйозні ризики для здоров’я і такі захворювання, як:

 • ушкодження імунної системи;
 • діабет;
 • дисфункція гормонів;
 • запальні захворювання тазу;
 • рак яєчників і інші.

Вони можуть викликати безпліддя і вроджені дефекти. Продукція містить нейтралізатори запаху або дезодоранти, тому що кожна жінка ненавидить запах виділень. Це зрозуміло. Проте, виробники додали деякі ароматичні хімічні речовини, які можуть викликати ускладнення на ембріонального розвитку дитини, в разі, якщо прокладки використовує вагітна дівчина.

Крім того, не рекомендується використовувати ароматичні жіночі предмети інтимної гігієни, тому що вони можуть викликати роздратування. Також вони можуть викликати дріжджову інфекцію, яка призводить до інших ускладнень зі здоров’ям.

Вони сприяють бактеріального росту і розвитку інших інфекцій. Тривале використання гігієнічних прокладок за день означає розростання бактерій стафілокока в вагіні. Це зазвичай називають синдромом токсичного шоку. Деякі симптоми синдрому токсичного шоку:

 • запаморочення;
 • лихоманка;
 • діарея.

Токсини, що виділяються бактеріями, можуть фактично викликати раптове падіння кров’яного тиску, яке небезпечно, тому що мозок не отримує достатньої кількості крові.

Також виникає блокування вологості, які сприяють бактеріального росту. Це одна з причин, чому деякі жінки відчувають серйозні алергічні реакції і інфекції дріжджів.

Деякі жінки можуть думати, що нормально мати алергії і свербіж, і це є помилкою. Насправді несвідомо покупець платить дуже високу ціну за те, щоб відчувати себе комфортно і безпечно. Тому, перш ніж використовувати цей засіб, краще порадитися зі своїм лікарем.

Чи шкідливі щоденні прокладки для здоров’я жінки?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *