Чому корисно спати голим і без білизни?

Здоровий і правильний сон важливий людини. Без відпочинку організм не зможе нормально функціонувати, почнуться різного роду проблеми зі здоров’ям, що закінчуються серйозними важковиліковні діагнозами.

Щоб забезпечити відпочинок належного комфорту, потрібно правильно підготуватися до сну. Важливо правильно вибирати постільну білизну, ліжко, матрац і піжаму. Експерти стверджують, зручніше спати без білизни. Кс таті, багато людей вважають так само і вважають за краще спати голяка. Щоб точно переконатися в правдивості думки, потрібно уточнити, чому корисно спати без білизни і яка користь для організму від відпочинку.

Тільки вісім відсотків опитаних респондентів повідомили, що вважають за краще відпочивати без нижньої білизни. Вони стверджують, що сон голяка дозволяє відчувати комфорт і зручність. Одяг не сковує тіло, не викликає розвиток алергічної реакції і різного роду висипань на тілі. Виключаються передавлювання ділянок тіла, заплутування в одязі в період сну.

Виходячи з даної інформації, не складно визначити, що спати голим корисно хоча б тому, що вранці людина відчуває бадьорість, вночі йому нічого не заважає і не відволікає від сну.

↑ зміст

Науково доведені факти

До сьогоднішнього дня проведено ряд досліджень, подтвердівшіех, що досить корисно спати голим. Всі вони показують, що сплячий голим має ряд переваг, включаючи кращий сон. Багато з переваг, пов’язані з низькою температурою тіла, що має значний вплив на якість сну.

Крім поліпшення якості сну, відсутність одягу може допомогти підвищити метаболізм, поліпшити кровообіг, якість сперми, шкіру і стан статевих органів, збалансувати гормони і поліпшити сексуальне життя людини.

Якісний сон важливий для детоксикації мозку і когнітивного здоров’я. Основна перевага, полягає в тому, що відсутність одягу дозволяє уникнути перегріву тіла. Але в той же час, завжди потрібно враховувати температуру повітря в кімнаті. Вона повинна бути комфортною і дозволять залишитися повністю без одягу.

Коли людина засинає, температура його тіла падає, і це падіння дозволяє відпочивати з комфортом. Але коли відбувається пробудження від сну, температура тіла стрімко підвищується, тому, набагато складніше заснути і спати, коли тіло гаряче. Засипати в оголеному вигляді набагато легше і корисніше для організму.

Дослідження показали — зміна температури поверхні шкіри на 0,4 градуса, дозволяє людині відпочити набагато ефективніше і комфортніше.

↑ зміст

Основні переваги сну в голому вигляді

Крім переваг, зазначених вище, спати голяка корисно, тому що поліпшується обмін речовин.

Зниження температури тіла допомагає активувати обмінні процеси, що регулюють рівень цукру в крові і підвищують чутливість до інсуліну.

В процесі сну без одягу поліпшується кровообіг, кровотік менш обмежений, що приносить користь всьому тілу, особливо серця і м’язів.

Сон голяка сприяє:

  1. Оздоровленню шкіри. Бактерії інтенсивно розмножуються на теплих вологих поверхнях. Будь-який одяг, включаючи нижню білизну, може стати причиною розвитку різних інфекцій у жінок.
  2. Поліпшенню якості сперми. Чоловіки можуть виграти від сну без трусиків. Це пов’язано з тим, що чоловічі яєчка, призначені для вироблення сперми, не люблять занадто високу температуру тіла. Нижня білизна, може спровокувати підвищення температури і знизити якість сперми і вплинути на плідність людини.
  3. Поліпшенню сексуального життя. Контакт шкіри з шкірою і оргазм, вивільняє гормон окситоцин, що сприяє відчуттю прихильності і емоційної близькості. Оскільки сексуальний контакт зазвичай виникає в той час, коли людина голий, сон в оголеному стані підвищує шанси на секс, що може зблизити пару.

Сон без трусів допомагає зменшити рівень кортизолу, збільшити гормон росту і збалансувати мелатонін. Всі ці компоненти зменшують неспокій, стрес і тягу до їжі.

Глобальна рада з охорони здоров’я головного мозку (GCBH) недавно випустив ряд денних, вечірніх і нічних рекомендацій, які допомагають отримати більш якісний сон, що важливо для детоксикації мозку (останнє відбувається тільки під час глибокого сну), і когнітивного здоров’я. Всі ці поради будуть описані нижче.

Не можна сказати, що всім без винятку, людям корисно спати голяка.

Якщо людина страждає від постійного переохолодження, то йому рекомендується надіти на ніч білизна або спеціальну піжаму.

↑ зміст

Важливі поради для людей, сплячих без нижньої білизни

Спати голяка корисно хоча б тому, що такий сон дозволяє людині добре виспатися і набратися нових сил. А це дуже важливо для кожного, адже тільки в такому випадку вдасться зберегти здоров’я всіх внутрішніх органів, систем життєдіяльності і головного мозку.

Але додатково, необхідна додаткова терапія. Слід регулярно відвідувати свого лікаря, займатися спортом, правильно харчуватися, відмовитися від шкідливих звичок і вести здоровий спосіб життя.

Бажано вставати в один і той же час кожен день, сім днів на тиждень, і регулярно виконувати елементарну зарядку .

Лягати відпочивати бажано в один і той же час, потрібно дотримуватися необхідну кількість сну. На ніч корисні такі заходи, як:

  • тепла ванна;
  • читання гарної книги;
  • вправи по розслабленню (масаж, йога і т.д.).

Збереження регулярного графіка вправ допоможе оптимізувати цикл сну. Слід прагнути до того, щоб лягати спати до десятої вечора. По можливості оптимізувати свої хронобиологические цикли.

Ще дуже важливо уникати вживання снодійних препаратів. Бажано обмежити вживання рідини протягом як мінімум трьох годин перед сном. Уникати прийому їжі за три години до відбою.

Багато людей люблять ходити по будинку без трусів мул же спати голяка. У цьому немає абсолютно нічого ганебного або шкідливого. Додаткова одяг тільки сковує тіло і позбавляє його можливості повноцінно рухатися. В результаті чого, порушується кровообіг, виникають складнощі з засипанням і багато іншого. Внаслідок чого, на ранок людина відчуває себе розбитим і не відпочив. Його працездатність падає, він стає неуважним. Але найстрашніше, це те, що в результаті такого дискомфорту можуть виникнути ускладнення зі здоров’ям. Причому вони можуть стати досить серйозними.

Тому, якщо є така можливість, то рекомендується відмовитися від тісної білизни, і спати голяка. Правда, в такому випадку важливо враховувати дотримання температурного режиму в приміщенні, щоб не було переохолодження.

Чому корисно спати голим і без білизни?
4.7 (93.33%) 3 голос(ів)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *