Мідний магнітний браслет: користь і шкода

Носіння мідних браслетів для медичних цілей має довгу історію, аж до стародавнього Єгипту. Про це повідомляє «Галев енциклопедія альтернативної медицини». Але, незважаючи на таку популярність, мідний браслет користь і шкода від якого вивчені не дуже добре, повинен купуватися з особливою акуратністю. Слід попередньо зважити всі доводи «за» і «проти» і лише після цього приймати рішення про необхідність такої покупки. Сьогодні можна знайти мідні браслети в магазинах здорової їжі або в крамницях справжніх лікувальних центрів.

Незважаючи на свою популярність, відсутні наукові дані, що підтверджують можливості лікування у даного предмета. Для тих, хто виступає за використання мідних браслетів, пропоновані переваги спрямовані на зниження запалення суглобів і полегшення болю. Якщо у людини немає алергії на метал, виріб навряд чи надасть згубні побічні ефекти, тому в такому випадку його можна вільно носити.

Фахівці стверджують, що мідні прикраси зменшують болі в суглобах і борються з проблемами, пов’язаними з ревматоїдним артритом і остеоартритом. Виробники повідомляють, що магнітний браслет, надітий на зап’ясті, добре підходять для лікування суглобів по всьому тілу.

↑ зміст

Користь чи шкода приносить використання мідних браслетів?

На додаток до ослаблення жорсткості суглобів, прихильники носять магнітні вироби для зменшення болю, пов’язаного з артритом. Хоча теорії про те, чому мідні браслети вигідні, варіюються, «Галев енциклопедія альтернативної медицини» згадує, що мідь має протизапальні та антиоксидантні властивості. Хоча ніякі наукові докази не підтверджують це, деякі власники браслета повідомляють про те, що стали краще себе почувати після використання даного виробу.

Дослідники з Scientia Press захищають цілющі властивості продукту, приписуючи їм здатність поглинання мікроелементів організмом і транспортування їх в кровотік. В рамках процесу, званого трансдермальним мікропітаніем (TDM), Scientia Press пояснює, що мікромінерали заліза і цинку, присутні в міді, з’єднуються з потом на шкірі. Звідти організм поглинає ці мінерали, і якщо пацієнт відчуває нестачу в цих речовинах, після цього він починає відчувати себе набагато краще. Це, безумовно, дуже важливо для організму кожної людини.

Теоретично мікромінерали, що поглинаються через піт, сильніше, ніж мінерали, взяті з продуктів харчування, тому що вони надходять безпосередньо в кровотік і обходять печінку. Крім того, Scientia Press повідомляє, що низька постійна дозування цих мікромінерал в крові забезпечує негайні і довгострокові переваги для тканин і суглобів.

Не менш гостро стоїть питання щодо того, чи шкідлива для людини мідний посуд. В цьому випадку не встановлено будь-яких шкідливих факторів для організму. Але також не доведені і корисні властивості такої продукції.

Титанові браслети — це модні предмети, але в якості форми магнітної терапії вони також можуть полегшити біль деяких станів.

Безпечний і легкий в шкарпетці , титанові браслети можуть зменшити симптоми таких станів, як артрит і біль в спині.

↑ зміст

Полегшення больових відчуттів за допомогою мідних браслетів

Титанові браслети набули популярності прикрас, які можуть зменшити інтенсивність болю у випадках синдрому кистьового тунелю. Одна теорія припускає, що коли магніти наносяться на область, нерви стимулюються, звільняючи власні природні болезаспокійливі засоби організму. Інша теорія говорить, що магніти стимулюють кровообіг і збільшують іонний обмін, доставляючи здорову кисневмісну кров і поживні речовини в цю частину тіла.

Передбачається, що браслети з міді функціонують як місцевий анестетик, так і лікувальний склад. Використання негативно заряджених магнітів в безпосередньому контакті з пошкодженої областю може посилити інстинкт тіла, до початку процесу загоєння. Процес загоєння включає локалізацію і видалення побічних симптомів хвороби.

Використання мідних браслетів може сприяти процесу збільшення в крові лейкоцитів. Білі кров’яні клітини захищають організм від інфекційних захворювань і сторонніх чинників і вимивають токсини з уражених ділянок, сприяючи більш здоровою імунною системою. Носіння ювелірних виробів, що містять титан, може сприяти зміцненню власної імунної системи організму.

Носіння мідного браслета може наповнити організм людини додатковою енергією. Вважається, що магнітна терапія збільшує потік кисню в організмі людини. Кисневий потік грає важливу роль в метаболізмі або використанні джерел енергії організму.

Коду більше кисню доступно для використання м’язами і тканинами на клітинному рівні, людина відчуває себе бадьоріше.

↑ зміст

Думка експертів про мідних браслетах

Переваги магнітних виробів в тому, що вони надають на організм протизапальні функції. Це пов’язано з відновленням нормального електромагнітного балансу в тілі. Нормальний електромагнітний баланс розслабляє капілярні стінки, а також навколишні м’язи і сполучні тканини, забезпечуючи належний кровотік. Правильний кровотік сприяє переносу кисню і поживних речовин в пошкоджену ділянку, що призводить до зменшення болю і запальних процесів.

Згідно Аюрведе, вода, що зберігається в мідній посудині, має здатність балансувати все три доши в тіло людини (вата, капха і питта), іншими словами, вода в такому посудині заряджається особливою енергетикою. Рідина, що зберігається в мідній ємності, відома як «тамара jal» і повинна споживатися після зберігання протягом мінімум восьми годин.

Коли вода зберігається в мідній ємності, мідь обережно потрапляє в воду і надає їй всі свої позитивні властивості . Найкраща частина цієї води полягає в тому, що вона ніколи не стає застарілою і може зберігатися таким чином протягом тривалих періодів часу.

Існує певні причини, за якими питна вода з мідної посудини корисна для людини.

↑ зміст

Про що важливо пам’ятати при використанні мідних браслетів?

Якщо говорити про мідному магнітному браслеті, слід відразу сказати, що насправді такої речі не існує, тому що мідь не володіє магнітними властивостями. Однак відомо, що для подолання проблем зі здоров’ям використовувалися як мідні, так і магнітні браслети.

Магнітні вироби зазвичай використовуються для лікування артритних станів. Мідь має протизапальну дію в організмі і тому може мати болезаспокійливі властивості.

Дослідження показали, що мідь з браслета може бути поглинена в організмі, і, схоже, саме це робить деяке полегшення від артритних болю. Хоча мідні браслети можуть допомогти впоратися з багатьма проблемами, пов’язані зі здоров’ям, малоймовірно, що вони нададуть істотне полегшення для такого стану, як синдром хронічної втоми.

Проте, магнітний браслет дійсно може допомогти в цій ситуації. Вони зазвичай використовуються для лікування ряду станів, включаючи:

  • артрит;
  • мігрень;
  • втому.

Поняття про те, що щось просте, як магніт, може полегшити ці та інші умови, можливо, важко прийняти. Тим не менш, є, деякі наукові дані, що підтверджують корисність магнітотерапії.

Існує незліченна кількість повідомлень про те, що люди, які використовували магнітну терапію, позбулися різних станів, включаючи артрит, менструальні судоми, головний біль і синдром кистьового тунелю.

Невідомо, як працюють магніти. Але відомо, що магнітні поля присутні у всіх живих істот, включаючи тіло людини, і деякі вчені вважають, що дисбаланс в цій області може призвести до хвороб.

Вважається, що магніти можуть перебалансувати енергію тіла, тим самим відновлюючи здоров’я і знімаючи біль. Є також деякі свідчення того, що магніти можуть поліпшити кровообіг, допомагаючи з доставкою кисню і поживних речовин в тканини організму.

Безумовно, при виявленні складних діагнозів і важких симптомів, людина намагається знайти будь-які шляхи позбавлення від таких проблем. Мідні і магнітні браслети в цьому випадку можуть допомогти.

Мідний магнітний браслет: користь і шкода
4.5 (90%) 2 голос(ів)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *