Натяжні стелі: шкідливі для здоров’я чи ні?

Останнім часом спостерігається значне зростання кількості виробників і монтажників натяжних стель, питання про те, чи шкідливі натяжні стелі, стає актуальним.

Численні дослідження, показують, що практично всі виробники і установники, мають схожі ціни і якість, тому важко оцінити яка різниця між продукцією і які ж стелі рекомендується вибрати. Існує безліч постачальників натяжних стель, але матеріал є абсолютно новим у багатьох країнах, і про нього немає докладної інформації.

Серед медиків є думка, що від вироби може бути шкідливість для здоров’я людини. Але щоб переконатися в інформації, слід вивчити особливості виробництва конструкції.

До здійснення замовлення, клієнт повинен знати вимоги до продукту і розуміти, як упевнитися в якості та дізнатися, чи шкідливі вони для здоров’я. Покупці не завжди повідомлені про відмінність якості між китайським і європейським вихідним матеріалом з ПВХ. Іноді покупець не знає про небезпеку для організму, викликаної використанням китайських вихідних матеріалів. Саме з цієї причини, варто заздалегідь уточнити, чи шкідливі натяжні стелі, і як їх правильно вибирати, щоб вони були максимально безпечними для людини.

Особливо актуально стоїть питання щодо того, чи шкідливий натяжна стеля в дитячій спальні, і як правильно убезпечити свого малюка від такого негативного впливу продукції. Варто уточнити, які правила кріплення конструкції потрібно дотримуватися, і чи всі матеріали мають однакові якостями.

Зазвичай чесний продавець з достатньою кваліфікацією завжди розповість своєму покупцеві, чи шкідливий натяжна стеля, наявний в асортименті компанії, для здоров’я чи ні . Така чесність присутні не у всіх торговців, тому рекомендується самостійно вивчити інформацію і розбиратися в особливостях вироби.

↑ зміст

Що впливає на здоров’я людини?

Шкода натяжних стель безпосередньо пов’язаний з якістю матеріалів, використовуваних для виробництва даної конструкції.

Основні причини переваги європейського натяжної стельового матеріалу над китайським матеріалом, описані нижче:

Дослідження показало, що китайські виробники натяжних стель використовують в своїх виробах такі сполуки, як фталати. Фталати одні з найбільш поширених речовин у повсякденному середовищі і в основному застосовуються в якості пластикового пом’якшення (в якості пластифікатора). Через небезпечних викидів у повітря в приміщенні, де встановлені конструкції з додаванням даного компонента, існує багато побоювань і ризиків для здоров’я (особливо для дітей). Ця проблема спонукала дослідників вивчати ефекти фталатів в приміщеннях. Стало відомі, що речовина має руйнівний ефект на гормональну систему організму, існує підозра щодо того, що вони можуть бути причиною виникнення раку, алергії і астми.

Порівнюючи різних естонських виробників, стало відомо, що тільки Vecta Design OÜ Ltd є єдиним, хто не застосовує жодних китайських вихідних матеріалів з ПВХ в виробництві своєї продукції. Сертифікат Vecta Design CE підтверджує це. Стелі натяжних стель Vecta Design виготовляються з використанням альтернативного пластикового пом’якшення, що не шкідливого для здоров’я. Трав’яний пластичний пом’якшувач дорожче, ніж використання матеріалу з фтолати, і тому матеріал європейського походження дорожче виготовленого в Китаї.

Виходячи з вищевказаної інформації, стає зрозуміло, чи шкідливі натяжні стелі, ясно, що негативний вплив на здоров’я надають тільки матеріали, що мають в своєму складі дешеві смягчители для пластику. Китайський матеріал натяжної стелі заборонений в Європейському Союзі.

Але оскільки виробники продають натяжні стелі в країни, де фталати не заборонені, вони можуть замовляти і виготовляти вироби з китайських матеріалів і заявляти, що вони продають його лише іншим країнам за межами Європейського Союзу.

↑ зміст

Як убезпечити себе від неякісного товару?

Щоб максимально мінімізувати можливу шкоду від натяжних стель, клієнт повинен перевірити інформацію про виробника або установнику. Це дозволить уникнути ситуації, коли замість європейського матеріалу встановлено більш дешевий китайський, що не відповідає вимогам безпеки.

На сьогодні є безліч інформації про шкоду натяжних стель. Тому, при бажанні будь-яка людина зможе переконатися в якості товару, що купується. Потрібно дізнатися чи має виробник натяжної стелі всі сертифікати, які доводять, що продукт безпечний для здоров’я. Для цього слід пам’ятати, що саме шкідливий натяжна стеля, потрібно знати, що виробник повинен мати офіційну маркування та сертифікацію РЄ. Маркування CE — це гарантія — продукція відповідає всім вимогам безпеки. В останні роки покупці звикли до того, що якщо продукт має знак CE, він безпечний. Причиною цього припущення є відповідність товарів стандартам ЄС.

Якщо дана маркування відсутнє, вони можуть використовувати як європейські матеріали, так і китайські. Дозвіл на використання маркування СЕ для натяжної стелі (до сертифікаційного номером РЄ) видається тільки сертифікованим інститутом. Інші емітенти для сертифікатів CE маркування не дозволені. Якщо у компанії є сертифікат CE, але він не був виданий сертифікованим інститутом і не існує дійсного номера сертифіката CE (позначений номером під знаком CE і контролюється), то потрібно задуматися, можливо, це підробка.

Більшість споживачів і продавців розуміють як знак СЕ Європейського Союзу. Ця відмітка символізує щось зовсім інше. Ця позначка означає, що продукт був проведений в Китаї і означає «China Export». Ця схожість не є випадковим збігом. Воно використовується, щоб заплутати європейських споживачів.

Знак експорту Китаю не зареєстрований, і він НЕ підтверджує позитивні результати випробувань і розміщений китайськими виробниками довільно, такі натяжні стелі шкідливі.

↑ зміст

Як ще упевнитися в як?

Вище вже сказано про те, чим шкідливі натяжні стелі, але думка лікарів і експертів зводиться до того, що якщо правильно вибрати продукцію, то вона виявиться абсолютно безпечною для здоров’я.

Перед покупкою потрібно обов’язково переконатися чи все сертифікати є у компанії, що реалізує і виробляє виріб.

Виробник, який не має маркування СЕ, може стверджувати, що використовує тільки європейський матеріал, але набуває його з Китаю. Ця компанія може працювати як з європейськими матеріалами, так і з китайськими, і може обдурити своїх клієнтів, використовуючи європейські сертифікати матеріалів для китайської продукції. Ось чому для виробника дуже важливо мати сертифікат для всіх вироблених продуктів.

Розпізнати відмінності дуже просто, в Європі немає виробника, здатного зробити матеріал з ПВХ більш 2 м. (Існує тільки один європейський матеріал шириною 2,4 м .). Якщо він ширше 2 м, можна бути впевненим в тому, що він проводиться в Китаї. Саме з цієї причини європейський матеріал має зварювання кожні 2 м (2,4 м).

Якість зварювання дуже важливо, воно не повинно кидатися в очі, коли людина дивиться на стелю. Якщо натяжна стеля має шовні зварні шви, вони повинні розміщуватися по прямій лінії, якщо клієнт не запросить інше. Щоб випрямити шов на стелі, монтажник повинен володіти певними знаннями і досвідом.

Стелі, вироблені в Китаї, мають неприємний запах, не зникаючий в квартирі після багатьох років використання. Правильно встановлений натягнутий стелю буде служити десятиліттями. Якщо на встановленому стелі видно якісь зморшки, мітки або «черв’яки», вони вже не зникнуть з часу.

Саме тому, встановлений стелю спочатку повинен бути бездоганним, без яких-небудь дефектів. Якщо клієнт хоче вмонтувати освітлення в конструкції, вся процедура повинна бути виконана правильно і відповідно до вимог до якості.

Гарантія виробника на натяжна стеля призначена тільки для матеріалів, швів і гарпунів. Вона не охоплює процес установки стелі. Саме з цієї причини тільки професіонал повинен встановити конструкцію і надати додаткову гарантію на її установку.

Якщо слідувати всім цим рекомендаціям, виріб прослужить довго і не зробить шкоди на здоров’я всіх оточуючих.

Натяжні стелі: шкідливі для здоров’я чи ні?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *