Шкідливий татуаж очей, губ і брів?

Всі дівчата і жінки в сучасному світі хочуть виглядати красиво. Краса у жінок щодня забирає купу часу, терпіння і фізичного болю. Не витрачати велику кількість часу на макіяж і при цьому бездоганно виглядати, мрія будь-якої представниці прекрасної статі.

Брови найвиразніша частина особи. Саме щоденний макіяж брів приносить жінці крім усього іншого, ще й біль при вищипуванні. Вихід із цього становища — татуаж брів, називають перманентний макіяж брів або мікроблейдінг. Особливістю цього типу макіяжу є введення органічної фарби у верхній шар епідермісу на глибину від 0,3-0,5 мм до 0,8 мм.

Процедура татуажу брів дозволяє поміняти колір, форму і зробити їх доглянутими на тривалий період. Татуаж брів тримається близько року. Татуаж використовують для маскування шрамів або опіків. Слово «татуаж» походить від слова «татуювання» і означає практично те ж саме. Відрізняє татуаж від татуювання тільки глибина внесення в епідерміс фарб і інструменти, використовувані при цьому. При татуюванні пігмент вноситься шкіру на велику глибину, ніж при татуаже. Так як при татуаже фарба вноситься на меншу глибину то і терміни використання його значно менше.

Процедура перманентного макіяжу сьогодні абсолютно кожному доступна і пропонується в будь-якому салоні. Сама процедура макіяжу проводиться сучасними інструментами: тонкими голками і природними пігментами. Процедура абсолютно безболісна. Як у звичайній татуювання, так і у татуажу є певний перелік ризиків та протипоказань.

↑ зміст

Чим шкідливий татуаж кровей?

Оскільки процедура татуажу пов’язана з проколюванням шкіри, тому вона має високу ступінь травматичності, що може привести до розвитку деяких захворювань.

Є цілі категорії людей, яким проведення процедури протипоказано .

Кому протипоказано використання татуажу?

До цієї групи людей належать:

 • схильні до алергії на барвники, які вводяться під шкіру;
 • мають цукровий діабет;
 • мають гепатит;
 • інфіковані герпесом або іншими шкірними захворюваннями;
 • люди з низькою згортанням крові;
 • люди з ВІЛ-інфекцією і СНІДом;
 • люди з гормональними захворюваннями;
 • жінки в період вагітності або годування груддю;
 • жінки в період менструації.

Якщо до всіх вище перерахованих проблемах людина відношення не має, то він сміливо може йти на таку процедуру. При проведенні процедури слід пам’ятати про те, що навіть для абсолютно здорової людини проколювання шкіри може спровокувати розвиток різних недуг. Серед них потрібно пам’ятати про герпес — вірусне захворювання.

Збудник цієї недуги присутній в кожному організмі, але за рахунок роботи імунної системи його діяльність пригнічується, а при проколюванні шкіри вірус здатний активізуватися. Найчастіше герпес проявляється на губах і шкірних покривах в місцях зіткнення шкіри зі слизовою.

Наявність тих чи інших захворювань не дає можливість виконати вищевказаний вид макіяжу. Багато хто задається питанням, чи шкідливо робити татуаж брів? Чим може бути небезпечний введення пігменту під шкіру?

Існує категорія людей, що мають боязнь голок і проколу шкірного покриву.

↑ зміст

Чи шкідливо для здоров’я людини виконувати такий тип макіяжу?

Якщо татуаж зроблений правильно, то серйозної шкоди здоров’ю він не завдасть.

Можливі небажані ефекти від процедури можуть полягати в наступному:

 1. Максимальний небажаний ефект від забарвлення брів це алергія. Боятися випадання брів не слід.
 2. Хворобливість процедури. Цей фактор залежить від типу шкіри, кваліфікації фахівця і інструментів, які він використовує в роботі. При високій чутливості шкіри, майстер може зробити місцеву анестезію.
 3. Виділення лімфи або води при процедурі є абсолютно нормальним явищем. Для цього у майстри під рукою повинні бути розчини для дезінфекції.
 4. Почервоніння після процедури, опухлість або набряклість. Ці явища швидко зникають.

Чи шкідливий татуаж губ? Так само як і корекція брів, він не шкідливий, але ризик розвитку деяких захворювань (герпесу) присутній. Чи шкідливий татуаж очей?

При відсутності очної хвороби абсолютно не шкідливий.

↑ зміст

Хто і де повинен виконувати татуаж?

Деякі люди в домашніх умовах намагаються робити татуаж, маючи про нього поверхневі знання.

При виборі салону для проведення процедури потрібно поцікавитися класифікацією майстра.

Це пов’язано з тим, що далеко не кожен майстер здатний правильно провести процедуру, навіть якщо у нього великий досвід і висока класифікація.

Вибираючи салон, варто слідувати деяким рекомендаціям:

 1. Салон краси повинен мати ліцензію на проведення татуажу губ, очей і брів. Цей документ повинен бути доступний відвідувачам;
 2. У салоні повинен бути повний спектр сучасних інструментів для татуажу на бровах, очах, губах. Дешевизна процедури і відсутність необхідного інструменту є гарантією надання неякісних послуг і заподіяння організму клієнта шкоди.
 3. Наявність автоклава для стерилізації інструментів.

Основою гарного перманентного макіяжу є не тільки наявність сучасних інструментів для роботи. Важливим при проведенні процедури макіяжу є людський фактор.

Як вибрати майстра? Це питання задавала собі в салоні кожна жінка. Якщо у жінки вже є знайомий хороший майстер, якому вона може довірити своє здоров’я, то не рекомендується змінювати салон і довіритися перевіреній людині.

Що робити якщо такого майстра немає, як правильно вибрати майстра, на що потрібно звертати увагу на консультації в салоні?

Рекомендується слідувати наступним радам:

 1. Хороший спеціаліст повинен мати документ, що підтверджує його кваліфікацію.
 2. Хороший майстер ніколи не запропонує послугу, не з’ясувавши ситуацію про наявність протипоказань.
 3. Косметолог повинен провести попередню консультацію. Порекомендувати форму і відтінок брів, форму губ.
 4. Майстер повинен знати докладно про стан вашого здоров’я, при відсутності протипоказання він приступить до роботи.

Правильний вибір косметичного салону і фахівця татуажного макіяжу запорука краси особи жінки і її здоров’я.

Якщо все ж сталося так, що татуаж не вдався.

Жінка замість бажаного результату отримує купу розладів. Що робити в цьому випадку?

Сучасні передові технології допоможуть все виправити в найкоротші терміни і абсолютно безболісно.

Існує два способи справити положення:

 1. Залежить неглибоко пігмент спеціального коректора, який покриє похибки майстра.
 2. Корекція лазером у випадках, коли при проведенні татуажу розтеклася фарба або неправильно підібраний відтінок майстром. Промінь лазера легко і безболісно руйнує пігменти барвника в шкірі до глибини 4-5 мм.

В разі невдалого татуажу, він не залишиться вироком. Все легко, безболісно і без шкоди здоров’ю людини видаляється.

Шкідливий татуаж очей, губ і брів?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *