Шкідливий вай фай роутер для здоров’я людини?

Багатьох сучасних жителів цікавить питання щодо того, чи шкідливий роутер для здоров’я людини. Безумовно, Wi-Fi зручний, але багато хто сумнівається в безпеці даного сучасного пристрою.

Вперше він був використаний в далекому тисяча дев’ятсот дев’яносто сьомого року, з тих часів проводилося безліч досліджень щодо того чи шкідливий вай фай роутер для здоров’я людини. Результати очевидні і шокують — Wi-fi може негативно вплинути на загальний стан здоров’я, а особливо на функціональність мозку. Основний негативний вплив позначається на дітях.

Можливо, найбільш шокуючим є те, що ця інформація досить застаріла і її практично ніхто не зміг оскаржити. За весь час вченими було написано безліч робіт, і проведено ряд досліджень щодо даної проблеми. Наприклад, в 2008 році з’явилися у вільному друку статті, що пояснювали, в чому небезпека Wi-Fi, і який вплив випромінювання має на мозок людини.

Виходячи з цієї інформації, стає зрозуміло, що шкода від вай фай дуже явний, тому використовувати даний пристрій потрібно з акуратністю.

щоб уникнути сильного шкоди, важливо спочатку встановлювати маршрутизатори в правильному місці і стежити за тим, щоб поруч занадто довго не перебували діти.

↑ зміст

Які існують небезпеки при експлуатації wi-fi пристроїв?

Щоб розібратися в тому, чи шкідливий вай фай, досить ознайомитися з його механізмом дії.

За результатами досліджень встановлено наявність шкідливого впливу вай фай на людину.

Учені встановили кілька видів негативного впливу на організм випромінюванням вай фай приладів.

Основними негативними реакціями, що з’являються у людини, є:

  1. Безсоння.
  2. Порушення в розвитку плода.
  3. Порушення у функціонуванні ЦНС.

Прояви безсоння. Звіти про ці явища досить часті, і навіть викликали проведення дослідження в дві тисячі сьомому році. В його рамках оцінювалася низькочастотна модуляція пристроїв і її вплив на сон. Група учасників експерименту, що піддавалася впливу випромінювання, відзначала у себе поганий сон, у них спостерігалися зміни в мозковій діяльності.

Проблеми, пов’язані з розвитком плоду. Вплив нетеплового радіовипромінювання, що виходить від пристрою, може порушити нормальний розвиток клітин організму, особливо це стосується плода. Дослідження на тваринах, показали, що роутер в квартирі може бути пов’язаний з тим, що у майбутньої дитини будуть проблеми з нирками. Фактично, порушення синтезу білка настільки серйозне, що майбутнім мамам варто серйозно задуматися про необхідність прибрати роутер з дому.

Негативно позначається на роботі нервової системи. Коли багато дітей зіткнулася з труднощами зосередитися після сну, вчені провели експеримент, щоб перевірити вплив вай фай роутера на сон дітей. Правда, досліди проводилися на рослинах, результат трохи шокував, зелень, яка перебувала поруч з пристроєм, росла набагато повільніше, ніж рослини, що знаходяться далеко від вай фай роутера.

↑ зміст

Порушення в організмі спровоковані вай фай пристроями

Крім того, що зазначено вище, шкода від вай фай для здоров’я може проявлятися інакше. Наприклад, відомо, що якщо встановити пристрій в кімнаті, де спить дитина, то, швидше за все, малюк зіткнеться з проблемою, пов’язаною з концентрацією пам’яті. За допомогою МРТ апаратури вдалося встановити, наскільки вай фай шкідливий для організму малюка. Найбільше страждає мозок дитини, знижується його активність.

Але крім діток, в групі ризику знаходяться і представниці жіночої статі. Для них роутер настільки ж шкідливий для здоров’я, як і для користувачів молодшого віку.

Звичайно, складно говорити про те, що люди повинні повністю перестати користуватися даними установками. Сучасні технології розвиваються і просто неможливо себе повністю обмежити від їх негативного впливу. Але в будь-якому випадку, слід вживати певні заходи, здатні захистити від такого впливу.

Вище вже сказано про те, наскільки роутери шкідливі для жінок і дітей. Короткі хвилі мають негативний вплив на самопочуття чоловіків. Найбільше страждає їх дітородна функція. Під впливом радіовипромінювання активність сперматозоїдів сильно знижується, відповідно, є ризик зіткнутися з проблемами безпліддя. Короткохвильове випромінювання викликає фрагментацію ДНК.

Але і це не все, виявляється, хвилі безпосередньо впливають на фертильність людини. Дослідження показали, що буквально після двох годинного впливу протягом доби, рівень розвитку аномальної вагітності збільшується в рази.

Вивчивши інформацію, викладену вище, не складно зробити висновок про те, чи є шкода на організм людини.

Безумовно, роутери мають негативний вплив на організм людини, ніж викликають побоювання щодо їх регулярного використання.

↑ зміст

Думка лікарів з питання експлуатації приладів з wi-fi зв’язком

Щодо того чи шкідливо користуватися вай фай або мобільними телефонами, всі лікарі давно дали однаковий ствердну відповідь. Звичайно, дані пристрої мають негативний вплив на організм людини.

Особливо, якщо постійно перебувати поблизу їх. Регулярний контакт призводить до дуже поганих наслідків для здоров’я людини. Причому під негативний вплив потрапляють всі без винятку. Найбільше, звичайно, страждають діти і жінки, що знаходяться в стані вагітності. У такому положенні потрібно намагатися не перебувати поруч з подібними пристроями і уникати постійного контакту з мобільними пристроями.

Особливо небезпечно під час сну тримати телефон під подушкою і спати в кімнаті, де знаходиться пристрій-випромінювач коротких хвиль. Це дуже негативно позначається на самопочутті людини.

Все, хто тримав всю ніч телефон під подушкою або у кого в кімнаті біля ліжка знаходяться предмети, що випромінюють короткі хвилі, скаржаться на те, що вранці вони відчувають себе розбитими і знесиленими, як ніби всю ніч не зімкнули очей.

Щоб уникнути цього, краще встановлювати роутери в те житло, де є можливість виділити для пристрою окрему кімнату або хоча б він не буде стояти в тому приміщенні, де сплять люди .

Як вже було сказано вище, особливо ця рекоменда ия стосується вагітних жінок і дітей.

↑ зміст

Про що важливо пам’ятати при експлуатації wi-fi приладів?

Не можна забувати про те, що не потрібно тримати будь-які бездротові пристрої поблизу свого спального місця або приміщення, де проводиться велика частина часу. Інакше постійне перебування цього предмета поруч може привести до розвитку серйозних проблем зі здоров’ям.

Деякі дослідження, проведені в цій області, показали, що якщо довго і регулярно перебувати поруч з пристроєм, то може початися процес розвитку ракових пухлин. Тому, краще знайти для свого роутера більш прийнятне місце.

Один з таких випадків стосується молодої 21-річної жінки, у якої розвинувся рак молочної залози. Що робить цей випадок унікальним, так це те, що у сім’ї не було схильності до раку молочної залози. Причому пухлина утворилася прямо на місці, де вона носила свій мобільний телефон в ліфчику. А слід зазначити, що шкода від wifi такий же, як і від мобільних телефонів.

Відповідно, відповідаючи на питання щодо того, чи шкідливий роутер для здоров’я, потрібно відзначити, що він робить дуже сильний негативний вплив на організм людини. Зрозуміло, що неможливо повністю відмовитися від використання аналогічних предметів, але потрібно намагатися, як можна рідше тримати біля себе ноутбуки, бездротові комп’ютери, мобільні телефони та роутери. Слід дотримуватися безпечної дистанції.

Потрібно регулярно проходити обстеження, здатне виявити на ранніх стадіях розвитку можливі порушення в організмі, викликані близьким і частим контактом з випромінюють короткохвильове випромінювання приладами.

Відповідь на питання про тому, шкідливий wi fi для здоров’я людини, є ствердною, тому рекомендується максимально убезпечити себе від негативного впливу випромінювання. Особливо слід подбати про дітей і жінок, знаходяться в стані вагітності. Для них заходи обережності слід дотримуватися набагато суворіше і тоді шкода для здоров’я виявиться мінімальним або його вдасться уникнути зовсім. До речі, шкода від телевізора для дітей не такий сильний, як шкода від випромінювання, яке генерує роутер.

Шкідливий вай фай роутер для здоров’я людини?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *