Шкідливо мити голову кожен день жінкам?

Будь-яка дівчина цікавиться питанням щодо того, чи корисно мити голову кожен день. Люди стверджують, що ця щоденна процедура шкодить стану волосся і безпосередньо шкірі голови.

Існують певні переваги в щоденному миття волосся. У разі голова брудна, а волосся досить сальні, то потрібно обов’язково мити, використовуючи спеціальний шампунь, відповідний типу волосся і типу шкірного покриву.

Зазвичай регулярне миття необхідно людині, що виконує будь-які фізичні навантаження. В цьому випадку потрібно щодня мити волосся або обполіскувати перед відходом до сну.

До списку обставин, можуть стати причиною помити волосся відносять:

  1. Фізична активність і виділення надмірної кількості поту.
  2. Використання гелів або воску.
  3. Використання аерозолів і косметичних засобів, що контактують зі шкірою голови.

Якщо людина робить перераховані вище дії, необхідно ретельно вимивати волосся перед сном, щоб під час сну залишки косметичних засобів переходили на постільну білизну. Наявність косметики на волоссі, блокує пори і негативно впливає на здоров’я шкіри голови і самого волосся.

↑ зміст

Вплив потових виділень

Фахівці попереджають жінок, про те, що небезпечно залишати голову пітною на довгий час. Піт містить DHT — дигідротестостерон. DHT — статевий гормон, що викликає «кальцифікацію» волосистої частини голови і обмежує приплив крові до волосяних фолікулів. Обмеження подачі поживних речовин до волосся провокує загибель фолікул від нестачі вітамінів і корисних мікроелементів.

Щоб уникнути цього, важливо живити волосся певними вітамінними комплексами, регулярно споліскувати їх від поту. Не обов’язково використовувати шампуні або інші миючі засоби, цілком достатньо обполоснути волосся у проточній воді або додати в воду для споліскування відвар корисних трав, вийде змити зайві потові виділення і просочити волосся за допомогою корисних трав’яних відварів.

Якщо людина стикається з проблемою засмальцьованих волосся, рекомендується звернутися за додатковою консультацією до гастроентеролога, причина може ховатися в неправильній роботі печінки.

Поки проблема не вирішена за допомогою спеціальних медикаментів, потрібно ре гулярно промивати волосся водою, а при потребі користуватися миючі засоби. З останніми, слід бути акуратніше, вони можуть бути шкідливі для здоров’я волосся і шкірного покриву голови.

Забезпечення мінімальної кількості шкірного сала на шкірі голови рекомендується для тих, хто страждає від надмірної втрати волосся. Високі рівні шкірного сала можуть бути ознакою того, що печінка не містить достатньої кількості коферменту. Або що вона не працює з оптимальною ефективністю.

В такому випадку не боїмося і моєму волосся регулярно.

↑ зміст

Щоденне миття голови

Сальність, присутня на волоссі, це — природний кондиціонер. У розумних кількостях воно надає блиск і захищає їх від шкідливих зовнішніх факторів. Якщо дуже довго не мити голову, то надмірна кількість сального жиру почне шкодити волоссю. Одночасно з тим, вимивання волосся занадто часто може зробити їх сухими і нездоровим через відсутність шкірного сала.

Потрібно завжди правильно підбирати шампунь. Вона не повинна бути вільним від агресивних хімічних речовин. Якщо часто мити голову такими засобами, то лаурилсульфат натрію (SLS), що міститься в миючих засобах, може викликати великі проблеми зі здоров’ям волосся і шкірою голови.

Якщо потрібно мити волосся щодня, то робити це рекомендується з використанням спеціальних відварів і настоїв трав. Така водичка допоможе відновитися структуру волосся і нормалізувати рівень вологого шкірного покриву.

Ще хотілося б відзначити, що слід дуже уважно підбирати косметичні засоби. Будь-які шампуні, кондиціонери, лаки, гелі та інші засоби, повинні відповідати типу сальності голови.

Тип волосся впливає на рекомендовану температуру води для миття волосся.

Якщо мити голову холодною водою або гарячої , то можна нашкодити верхнього шару волоса, косметологи рекомендують використовувати воду кімнатної температури.

↑ зміст

Про що потрібно пам’ятати при щоденному митті голови?

Відповідаючи на питання щодо того, шкідливо мити голову кожен день, слід зазначити, в даному випадку все залежить від типу волосся і індивідуальних особливостей організму людини.

Не бажано мити волосяний покрив голови кілька разів протягом дня. Люди, миючі голову кілька разів на день, ще більше страждають від сальності волосся. Ну а тим, у кого дана проблема занадто явна, слід звертатися за консультацією до дерматолога, косметолога або гастроентеролога. Нерідко причиною підвищеної сальності є внутрішня проблема в організмі. Тому лікування в даному випадку включає в себе прийом спеціальних медикаментів.

Жінки стикаються з проблемою — помила голову, а через кілька годин знову брудна. В даному випадку необхідно звертатися до фахівця за консультацією. Проблема криється не тільки в косметичній сторону питання, можуть бути порушення в роботі внутрішніх органів. Для виявлення причини необхідно проведення додаткових обстежень і зміна косметичних засобів.

Щоб волосся завжди виглядали здоровими, за ними необхідно правильно доглядати:

  • підбирати косметичні засоби по типу шкіри голови і самого волосся;
  • не нехтувати правилами особистої гігієни;
  • правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя.

Ще можна поцікавитися у свого особистого майстра, шкідливо мити голову кожен день, з огляду на тип волосся і індивідуальні особливості організму.

Шкідливо мити голову кожен день жінкам?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *