Шкідливо носити стрінги дівчатам для здоров’я?

Стрінги представляють собою одну з різновидів нижньої білизни. Цей вид білизни має своєрідну конструкцію, що зовні нагадує трикутник з тоненькими мотузочками. Останнім часом вони стали надзвичайно популярні.

Мало хто з жінок замислюється над питанням про те, чи шкідливо носити стрінги і чим шкідливі стринги для жіночого організму.

Стрінги є нижньою білизною, що не бажаним для носіння в повсякденному житті і до використання при заняттях спортом.

при виникненні аварійної ситуації на транспорті, носіння такого типу білизни може призвести до появи серйозних травм статевих органів.

Лікарі рекомендують використовувати такі труси у виняткових випадках, коли передбачається носіння обтягує одягу або одягу є напівпрозорої. Труси-стрінги лікарі рекомендують також одягати при виході у світ під вечірнє вбрання.

↑ зміст

Чому не рекомендується носити стрінги?

Більшість медиків стверджують про те, що стринги шкідливі для здоров’я.

Чому шкідливо носити стрінги? Дуже часто для здешевлення продукції виробники використовують синтетичні тканини для виготовлення своєї продукції. Такими тканинами можуть бути нейлон і капрон.

У чому полягає шкода стрінгів, виготовлених з таких матеріалів? Справа в тому, що матеріали, які мають синтетичне походження мають низьку воздухопропускной здатність, це призводить до того, що на поверхні нижньої білизни починає накопичуватися волога провокує появу попрілостей.

У місцях скупчення вологи виникають сприятливі умови для розвитку хвороботворної мікрофлори. Підвищена температура і вологість є факторами активізують процес розмноження бактерій.

Збільшення кількості бактерій може послужити початком розвитку грибкового захворювання або запалення органів інтимної сфери у жінок, що мають ослаблену імунну систему, особливо сильно цей ефект проявляється якщо жінка при лікуванні якого або захворювання застосовувала антибіотики додатково послабили імунітет.

Використання стрінгів може привести до порушень мікрофлори в піхві. Носіння нижньої білизни цього типу у жінок здатне спровокувати розвиток молочниці.

Дуже часто жінки набувають білизна, сидить на тілі в обтяжку. В такому випадку велику небезпеку жінкам представляє тасьма, що врізається в шкіру і дратує область геніталій. Це призводить до появи запальних процесів, травмування та подразнення.

Крім шкоди від стрінгів може полягати в тому, що тиск тасьми, який чиниться на анальний отвір, призводить до його подразнення. Якщо дівчина протягом тривалого часу буде носити стрінги і не одягати іншого типу білизни це може спровокувати розвиток геморою.

У дівчат, які носять постійно такий тип трусів, відбувається постійне роздратування анальної області, що приводить до того, що з’являються мікротріщини, через які полегшується проникнення шкідливих інфекцій.

Повністю дівчатам можна не відмовлятися від використання такого типу трусиків, але слід носити їх, чергуючи з іншими різновидами цього елемента одягу.

В такому випадкут стрінгів шкоду для жіночого здоров’я буде мінімальним або практично не відчутним.

↑ зміст

До чого призводить тривале носіння стрінгів?

Шкідливість тривалого носіння цього типу білизни полягає в тому, що щільне прилягання тасьми до анального отвору дівчата сприяє транспортуванні бактерій від заднього проходу в інтимну зону.

З’являється вогнище хвороботворних бактерій починає шкодити жіночому здоров’ю, тим, що відбувається проникнення бактерій в сечовипускальний канал і в піхві.

в результаті формування вогнища хвороботворних бактерій в інтимній зоні відбувається проникнення бактерій в сечовий міхур і глиб піхви.

Дівчата, що носять стри НДІ, дуже часто скаржаться на появу дискомфорту в організмі, такий стан може бути пов’язано з розвитком наступних недуг:

  • грибкові захворювання;
  • дисбактеріозу;
  • гарднереллеза;
  • інфекцій сечовивідних шляхів таких, як цистит

Крім цього носіння такого білизни може нашкодити жіночому здоров’ю тим, що відбувається постійне роздратування великої залози розташованої напередодні піхви.

Таке роздратування призводить до появи запального процесу і розвитку бартолинита.

Виникнення таких проблем з жіночим здоров’ям найчастіше пов’язано з проникненням таких мікроорганізмів як стафілококи і гонококи.

Лікарі не рекомендують одягати стринги при веденні активного способу життя, так як це тільки завдасть більше шкоди організму.

Чому стринги шкідливі? Відповідь на це питання у медичних працівників однозначний — шкідливість цього типу нижньої білизни полягає в його сприянні зміні мікрофлори інтимної зони.

Носіння таких трусів сприяє збільшенню обсягів виділень, що веде до посилення розмноження бактерій і появі неприємного запаху. Збільшення кількості виділень призводить до більш частого проведення гігієнічних процедур. При проведенні останніх, відбувається змивання з поверхні слизової глікогену і молочнокислої палички, які виконують роль захисного бар’єру для слизової геніталій.

Вимушене проведення частих гігієнічних процедур провокує загибель корисної мікрофлори і як наслідок заміни її хвороботворними мікроорганізмами. Відбувається порушення біоценеза в піхву.

Зараження здатне спровокувати появу бактеріального вагінозу. Розвиток вагінозу є особливо небезпечним для жінки в період виношування плоду.

Це захворювання здатне спровокувати передчасний відхід вод і передчасні пологи.

Шкідливо носити стрінги дівчатам для здоров’я?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *