Янтар: корисні властивості та протипоказання

Багато людей чули про те, що натуральні камені здатні вилікувати від різних захворювань, серед них особливу популярність придбали корисні властивості бурштину. Цей камінь користується великою популярністю, тому в ювелірних магазинах і крамницях пропонується велика кількість різноманітної біжутерії, виготовленої із застосуванням скам’янілої смоли. Одним з предметів пропонованим в таких магазинах є намисто з бурштину.

Зцілення за допомогою натуральних каменів, один з найдавніших способів поліпшення здоров’я. Сотні тисяч років тому люди використовували цей матеріал в якості захисту для своїх осель від злих духів і інших неприємностей. Повір’я свідчать про те, що вироби з бурштину сприяли одужанню навіть найскладніших хворих.

Останнім часом все більше людей звертаються до методів лікування, які застосовувались з найдавніших часів, саме дієвість цих методів лікування зумовила високу популярність необробленого бурштину . Існує безліч способів використання каменю, в тому числі в якості антибіотика, стимулюючого та підтримуючого функціонування імунної системи організму. Скам’яніла смола забезпечує загоєння ран і стимулювання росту клітин пошкоджених тканин.

Список цілющих властивостей можна продовжувати нескінченно. Наприклад, якщо говорити про те, чим корисний бурштин для організму людини, то слід зазначити, що він позитивно впливає на розумову деятельность.Улучшает настрій і робить думки більш ясними.

↑ зміст

У чому полягає користь бурштину для організму людини?

На сьогодні найзначнішим інгредієнтом в «проривних» лікарські засоби проти шкірних захворювань і в антивікових кремах є бурштинова кислота.

Її виявили в балтійському бурштині. Цей матеріал містить цього компонента від 3 до 8%.

Крім тих позитивних характеристик каменю, які були описані вище, він здатний:

  • полегшити хвороби шлунка;
  • відновити роботу дихальної системи і легенів;
  • поліпшити роботу ендокринної системи,
  • поліпшити роботу хребта;
  • нормалізувати стан щитовидної залози;
  • поліпшити стан селезінки;
  • поліпшити стан нервової системи.

Властивості бурштину для здоров’я виявляються ще й у тому, що він має здатність локалізувати розвиток захворювання і блокувати розмноження хвороботворних вірусів. Достовірно встановлено, скам’яніла смола полегшує переносити стресові ситуації або неврологічні розлади. Це властивість каменю застосовується в разі, якщо потрібно знизити вплив на організм депресивного стану.

Все унікальні властивості каменю обумовлені його органічним походженням. Мінерал знайшов широке застосування в медицині.

Мінерал є скам’янілу смолу, вироблену рослинами сімейства хвойні.

Природний бурштин утворюється протягом досить довгого часу, в результаті процесу окислення смоли виділяється хвойними рослинами.

↑ зміст

У яких випадках бурштин здатний допомогти людині?

Янтар — це скам’яніла, окислена смола дерев, вік скам’янілостей може варіювати від мільйона до трьохсот мільйонів років. Деревна смола, спочатку липка напіврідка, спочатку твердне, втрачаючи деякі свої компоненти, випаровуються на повітрі.

Процес випаровування триває кількох днів до кількох років. Потім йде друга стадія ущільнення смоли, смола полімеризується. Під час цього процесу молекули зв’язуються між собою, в результаті чого формуються більші молекулярні комплекси. Тривалість цього процесу може становити від декількох десятків тисяч до мільйона років.

Після полімеризації бурштин стає нерозчинним (або менш розчинним) в органічних розчинниках, таких як ацетон, толуол, спирт або бензин. Молоді деревні смоли (іноді звані «копали») часто намагаються продати, як бурштин. Але цей матеріал скоєно не володіє властивостями, властивими природному каменю. Справжній бурштин насичений древніми полимеризованной смолами. Перевірити ступінь насичення можна за допомогою органічних розчинників, капнув краплю такого з’єднання на камінь.

В ідеалі камінь повинен залишитися неушкодженим. Підробка або недостатньо дозрілий матеріал стає липким на дотик. Важливо перевірити справжність вироби, наприклад, коли купуються намиста.

Раніше лікарі призначали бурштин від головних болів, проблем з серцем, при виявленні артриту. Камінь вважався захисником мандрівників. В цілому, для організму даний мінерал є дуже корисним, так як робить на нього багатостороннє благотворний вплив.

Янтар позитивно впливає на немовлят у період прорізування зубів і людям з проблемами у функціонуванні суглобів.

< h2> Використання бурштину при проведенні духовного лікування

Щодо того, які є лікувальні властивості бурштину і кому корисно носити його, вже сказано вище. Але є й інша сторона сприятливого впливу матеріалу на організм людини, мова йде про духовне здоров’я.

Камінь має міцні зв’язки з землею. Янтар — потужний цілитель і очищає засіб, здатний виводить хвороба з організму і оживляє тканини. Він очищає навколишнє середовище і чакри. Камінь здатний поглинати негативну енергію і перетворює її в позитивну енергетику, стимулюючу тіло до самозцілення. Камінь — потужний захисник, він забезпечує зв’язок з вищою духовною реальністю.

Янтар приносить стійкість в житті, мотивує людину, сприяючи досягненню людиною бажаного. Скам’яніла смола допомагає протидіяти суїцидальних або депресивних станів.

Янтар стимулює інтелект, позбавляє від депресії і сприяє створенню позитивного психічного стану і сприяє творчому самовираженню. В результаті впливу каменю на людину в його житті з’являється духовний баланс. Людина стає більш терплячим і йому простіше приймати важливі рішення.

Янтар заохочує миролюбність і розвиває довіру, сприяє альтруїзму і дає мудрість.

Чи не менше користі у бурштинової кислоти. Вважається, що речовина сприяє схудненню і стабілізації обмінних процесів.

Багато психологів радять своїм пацієнтам носити бурштинове намисто.

↑ зміст

Як вибрати виріб з бурштину?

Носити камінь в чистому вигляді не дуже зручно, краще експлуатувати будь-які вироби, виготовлені з даного матеріалу, наприклад, це можуть бути намиста, сережки або браслет.

На фізичному рівні виріб наповнює організм енергією і має здатність нейтралізувати хвороба в організмі. Знижуючи біль і негативну енергію, бурштин дозволяє організму перебалансувати і зцілити себе. Він може стимулювати морську чакру і допомагати заземлювати енергію в тілі.

Перед використанням бурштину рекомендується уточнити у фахівця, які властивості і протипоказання є у конкретного виробу. Камінь практично не робить негативного впливу на організм людини.

Чорний бурштин заспокоює і очищає хара-чакру, захищаючи її від негативної енергії, поглинаючи і розсіюючи останню. Людини сповнює почуття безпеки і миру. Він захищає емоційне тіло від психічних атак і емоційних вампірів.

Червоний матеріал сприяє асиміляції життєвої сили, заземлення, плодючості, сексуальному відкриття, сексуальне бажання і оргазму. Допомагає при різних «жіночих» хворобах, очищає лінію Кундаліні.

У кожного конкретного типу бурштину є своя користь і шкода. Тому перед тим, як здійснювати покупку, краще ще раз проконсультуватися з фахівцем і дізнатися який тип каменю рекомендується придбати. Тим більше що сортів каменю досить багато. Він буває різного відтінку і форми. Кожна різновид має певні лікувальні властивості і сприяє одужанню людини.

Ще потрібно підбирати матеріал в залежності від віку і знака зодіаку. Для кожного конкретного типу особистості є свої приписи і рекомендації. Якщо добре підготуватися до покупки, то результат точно порадує будь-кого.

Янтар: корисні властивості та протипоказання

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *