Шкода лазерної епіляції в інтимних місцях

Лазерна епіляція вважається одним з найбільш ефективних і надійних способів позбавлення від небажаного волосся. Суть даного методу полягає в руйнуванні волосяних фолікул, що представляє собою основна відмінність в порівнянні з іншими методиками, в тому числі депіляцією або фотоепіляцією, а також використання електроепілятора, звичайної бритви і т.д. Перевагою цього методу є видалення волосся назавжди, при цьому для цього буде потрібно всього кілька процедур.

На даний момент існує 4 основні різновиди лазерної депіляції, які різняться в залежності від джерел отримання променя, довжині його хвилі, способу охолодження і тривалості імпульсу:

 • олександритового лазерна епіляція;
 • рубінове;
 • неодимова;
 • діодний.

Перш ніж робити епіляцію, бажано ознайомитися з технологією її проведення. Під час процедури випромінювана енергія проходить по всьому стрижня волоса, перетворюючись в енергію тепла. Таким чином, волосяний фолікул нагрівається і під впливом температури руйнується. Ця процедура не впливає на стояння самої шкіри, так як завдяки вмісту речовини меланіну в більшій кількості безпосередньо в волоссі, лазерна енергія впливає саме на них. Частина волосся згорає, а цибулини пошкоджуються або ж повністю знищуються. Потрібно неодноразове проведення процедури, щоб видалити небажаний волосяний покрив раз і назавжди.

Показаннями до проведення лазерної епіляції є наявність алергічних реакцій, надмірної густоти волосся, активний ріст волосся по тілу і т.д. Зробити епіляцію можна практично на будь-якій ділянці тіла людини. Ефект від проведення процедури тримається від 6 років і більше. Єдине, необхідно дотримуватися деякі рекомендації. Наприклад, між курсами не слід використовувати будь-які засоби депіляції, тільки бритва. Кількість курсів визначається в залежності від індивідуальних особливостей клієнта і особливості використовуваного обладнання. Тільки після визначення динаміки ефективності фахівець визначає, скільки разів необхідно пройти курс. В середньому це 6-9 разів.

↑ зміст

Чи шкідлива для організму процедура лазерної епіляції?

Шкода лазерної епіляції — ще недостатньо доведений факт у зв’язку з тим, що вчені ще недостатньо досліджували процес росту волосся на тілі людини. Окреме вплив на ріст волосся має гормональна система людини. Наприклад, в деяких випадках гормони людини реагують на зникнення фолікул волосся не зовсім правильно, а саме у вигляді додаткового викиду гормонів, при цьому даний ефект може проявлятися не відразу.

Вплив лазера на організм також фактор, досліджений в недостатньому обсязі. Для прикладу можна взяти солярій. Певний час ця косметологічна послуга користувалася великою популярністю. Згодом жінки, які вдавалися до даної послуги почали помічати передчасне старіння шкіри. Ризик виникнення ракових захворювань також істотно зріс. З цієї ж аналогії, доктора до сих пір не можуть сказати з упевненістю в 100%, що лазерна епіляція є нешкідливою. Можливо, шкода лазерної епіляції в інтимних місцях проявиться через деякий час.

Таким чином, говорити про нешкідливість лазерної епіляції ще рано, тому що цей факт ще не підтверджений. Думка експерта — той фактор, на який слід звертати увагу в першу чергу, приймаючи рішення про проходження цієї процедури. Крім цього, можна прочитати відгуки інших людей, у яких вже є досвід проходження даної процедури.

Порівнявши всі за і проти, можна буде прийняти правильне рішення.

↑ зміст

Лазерна епіляція протипоказання

Як і будь-яка інша процедура, що впливає на організм, лазерна епіляція має свої протипоказання і обмеження, на які слід звернути увагу.

Недотримання правил і вимог проведення процедури здатне завдати шкоди кожному покрову.

Крім цього такі порушення вимог здатні завдати шкоди не тільки шкірі, але і організму в цілому.

Після проведення процедури не рекомендується засмагати. Після проходження процедури не слід піддавати оброблену ділянку шкіри до дії сонячних променів.

Протипоказаннями до проведення лазерної епіляції можуть бути:

 1. Наявність захворювань шкіри, як в гострих, так і в хронічних формах.
 2. Наявність простудних захворювань, а також інших інфекцій.
 3. Наявність варикозного розширення вен.
 4. Вагітність, а також період лактації.
 5. Наявність опіків або ж алергії в гострій фазі, а також різних пошкоджень шкірних покривів.
 6. Невідповідне вікова категорія.

Крім цього, існують протипоказання, при наявності яких проведення процедури може привести до серйозних ускладнень за станом здоров’я. Серед них виділяють:

 • наявність онкологічних захворювань;
 • цукровий діабет;
 • наявність герпесу в гострій формі протікання;
 • світле волосся на шкірних покривах (пояснюється безглуздістю проведення процедури, так як лазер зазвичай на світлі волоски не реагує);
 • індивідуальні протипоказання.

Так як вплив лазерної епіляції ще не до кінця досліджена явище, думки лікарів на даний момент розділилися.

Деякі фахівці вважають, що проведення лазерної епіляції не може привести до появи негативних наслідків, так як лазер впливає лише на 1-4 мм шкірного покриву по глибині. Проте, при наявності протипоказань, а також в разі виконання процедури фахівцем з недостатнім досвідом і кваліфікацією, можливе виникнення таких ускладнень, як:

 1. Поява опіків і алергічних реакцій.
 2. Надмірна пігментація.
 3. Висипання герпесу.
 4. Прояв фолікуліту і кон’юнктивіту.
 5. Втрата зору (крайній випадок, можливий за умови потрапляння променя лазера на сітківку ока).

Практично будь-яка жінка мріє про остаточне позбавлення від небажаного волосся на тілі, при цьому абсолютно не важливо, яку ділянку тіла необхідно очистити.

Це можуть бути ноги, лазерна епіляція бікіні, пахви і навіть живіт.

↑ зміст

Домашня лазерна епіляція

Користь від цієї процедури практично незамінна, адже можна істотно заощадити на різних засобах для гоління, епіляторах, засобах по догляду за шкірою і т.д. Досить буде провести процедуру лазерної епіляції кілька разів і проблема буде вирішена раз і назавжди. Процедура сама по собі безболісна і може проводитися незалежно від пори року. При зверненні до фахівця високого класу, який працює з якісним обладнанням, гарантовано отримання позитивного результату.

Лазерна епіляція в домашніх умовах для багатьох здається привабливим варіантом, в першу чергу в зв’язку з економією коштів. Купити необхідне обладнання, як правило, можна в інтернет-магазинах.

Незважаючи на удавану зручність даного варіанту, слід врахувати, що використання неякісного обладнання або ж недотримання основних правил проведення процедури може привести до виникнення серйозних негативних наслідків для організму .

Перед тим, як проводити ті чи інші маніпуляції зі своїм організмом, слід обстежитися, а також проконсультуватися з відповідним фахівцем. В даному випадку, можливо уникнути прояву негативних наслідків і істотно заощадити гроші.

Шкода лазерної епіляції в інтимних місцях

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *