Чим корисні присідання кожен день?

Зміст статті:

Тільки на перший погляд може здатися, що присідати не так вже й складно. Що важкого в тому, щоб зробити вранці 30 — 40 присідань і після цього бігти по своїх справах? Але коли доходить до справи, ці числа для багатьох виявляються недосяжним результатом. Присідання — це універсальне вправу, в процесі виконання якого працює вся м’язова система організму. Для людей непідготовлених витримати таке навантаження, завдання трудноразрешимая.

Для того щоб зрозуміти наскільки корисні присідання для корекції фігури і здоров’я в цілому, потрібно почати виконувати дані вправи, і переконатися в цьому на власному досвіді.

Варіації, в яких можна виконувати присідання

Люди не звикли зупинятися на досягнутих результатах. Вони постійно вигадують і вдосконалюють варіанти виконання тієї чи іншої вправи, яке впливає на ту чи іншу групу м’язів.

Різновиди присідань:

Важкоатлетичний. Головна умова їх виконання — максимальна амплітуда і глибина присідаючи. В цьому випадку працюють практично всі м’язові групи.

Пауерліфтінгового типу. Мета таких присідань — зміцнення сідниць і опрацювання м’язів стегна. Максимальний результат можна отримати в короткі терміни.

бодибилдерские типу. Ці вправи підключають до роботи стегнові м’язи.

З урахуванням постановки корпусу і ніг виділяють ще такі версії присідань:

 • Пліє. Перевага таких вправ — збільшення сідничних м’язів, при цьому стегнова частина залишається задіяної.
 • З вистрибуванням. Тут ноги розташовуються на ширині плечей, а у верхній позиції відбувається відштовхування і вистрибування з піднятими вгору руками.
 • Спираючись на стіну. У процесі такого тренування опрацьовується сідничний і стегнова область, на спину в цьому випадку навантаження мінімальна. При виконанні даної вправи руки повинні ковзати по стіні не відриваючись від поверхні.
 • Ножиці. За допомогою цієї вправи вдається поліпшити координацію, а так само опрацювати стегна і сідниці. У чому полягає його суть? Під час виконання ступня однієї ноги залишається на підлозі, а іншу ногу потрібно відвести назад і зігнути в колінному суглобі. При цьому необхідно стежити, щоб коліно в нижній точці не стосувалося статі.

Величезна користь присідань

Отже, з’ясуємо, для чого корисні присідання. Те, що виконуючи ці вправи, можна зробити ноги сильними і рельєфними, а сідниці круглими і красивими — це аксіома. А ось те, що за допомогою присідань можна прискорити зростання всіх інших м’язів, для багатьох є відкриттям.

 1. Завдяки присіданням вдається в лагідні терміни наростити м’язову масу тіла. Подібні вправи допомагають прогресувати практично всім м’язам без винятку.
 2. Присідання спалюють зайвий жир. Тому тим людям, які поставили перед собою мету — схуднення, не варто нехтувати даними вправами.
 3. Присідання допомагають зберігати легкість і гнучкість тіла. При виконанні глибоких присідань виробляється здатність витримувати великі навантаження під час активного відпочинку.
 4. Поліпшується координація рухів.
 5. Правильно виконані присідання збільшують можливості людського організму в цілому. Це універсальне вправа допомагає поліпшити показники при заняттях різними видами спорту.
 6. Присідання з обтяженням — добрий і вірний спосіб для тих, хто мріє швидко скинути вагу.

Чим корисні присідання для жінок

Користь від присідань для дівчат полягає в наступному:

 • При присіданні працюють всі групи м’язів, які знаходяться в нижній частині тіла, також частково задіюється прес і спина.
 • Поліпшення кровообігу. У жінок, які виконують дані вправи регулярно, покращується робота судин в області таза. Так само для дівчат це чудовий спосіб врегулювати метаболізм.
 • Ще одна користь від присідань — це корекція фігури.

При вагітності присідання виконувати можна, головне дотримуватися всіх вимог до техніки безпеки.

Користь присідань для чоловіків

Для чоловіків дуже важлива фізичне навантаження. Існує багато вправ, за допомогою яких сильній статі вдається знайти гарні рельєфні м’язи і пружні берда.

У чому полягає користь від присідань для чоловіків:

Збільшується кровообіг в області малого тазу, а це хороша профілактика від простатиту.

Зміцнюються м’язи преса.

Спалюється зайвий жир.

За допомогою присідань опрацьовуються м’язи спини, виробляється гарна постава.

< p> Розробляються гомілковостопні, колінні і тазостегнові суглоби.

Дані вправи сприяють підвищенню рівня чоловічого гормону — тестостерону, що благотворно впливає на потенцію, так само їх призначають в комплексному лікуванні аденоми простати.

Протипоказання і можливу шкоду

Користь від присідань велика, але не варто забувати про те, що дана вправа може завдати шкоди. Це відбувається при недотриманні техніки виконання присідань або в разі ігнорування наявних протипоказань.

Варто пам’ятати про наступні моменти:

 • Людям, страждаючим захворюваннями колінних суглобів, не варто виконувати дані вправи. В іншому випадку положення може посилитися і станеться незворотний процес повного руйнування суглоба.
 • Присідання протипоказані тим, у кого є явні проблеми з хребтом і з серцем.
 • Присідання можуть нашкодити при варикозі, особливо на пізніх стадіях захворювання.
 • Обережність при виконанні даної вправи повинні дотримуватися люди похилого віку.

Присідання кожен день

Для того щоб по життю йти впевнено, потрібно обов’язково зміцнювати м’язи ніг. А що стосується питання: чи корисно присідати кожен день і чи не шкідливо це, відповідь на нього звучить однозначно — чим більше сил витрачатися на тренування, тим більше приплив енергії можна очікувати згодом.

Не важливо, де проходять заняття в залі або будинку, головне — поставити перед собою завдання і слідувати до мети.

Від постійних присідань ноги стануть сильними, а хода легкої і пружною.

Висновки

присідання можна займатися в будь-який зручний час. За допомогою цих ефективних вправ вдається вирішувати комплексні проблеми, пов’язані зі здоров’ям, а так же зміцнити м’язи і привести в норму фігуру.

Чим корисні присідання кожен день?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *