Гематоген — користь і протипоказання біологічної добавки

Гематоген є біологічною добавкою, активно впливає на всі життєво важливі процеси в організмі. Користь гематогену була відомо ще в далекі часи радянського союзу, коли дітям замість шоколаду купували ці невеликі і не дуже смачні батончики.

Зараз, на жаль, попит на гематоген значно знизився, тому що прилавки всіх магазинів переповнені солодкими цукерками і злитками шоколаду, в різноманітних яскравих, що кидаються в очі фантики. Надмірне вживання цих солодощів шкодить дитячим організмам, але мами все одно не в силах встояти перед проханнями малюків купити їм чергову шоколадку.

Гематоген, на відміну від приносять шкоду ласощів, продається виключно в аптеках, правда для того щоб його купити, рецепт від лікаря приносити не потрібно .

↑ зміст

Смачні ліки існують

Звичайно ж, гематоген помітно відрізняється від улюблених дітьми цукерок і тортиків, але, тим не менш, його теж можна назвати смачним продуктом. Уся користь гематогену полягає в його незвичайному складі, адже проводиться цей продукт з висушеної крові корів і буйволів . Завдяки цьому основним, і практично єдиному компоненту, людина, що вживає гематоген, отримує все необхідне для повноцінного функціонування системи кровотворення. А найцікавіше те, що до смаку абсолютно неможливо визначити, з чого виготовлено цей лікарський ласощі. Для цього, до основного становить речовини додають невелику кількість меду, молока або натурального фруктового соку.

Гематоген стоїть в одному ряду з вітамінами і є одним з найважливіших складових здорового харчування дітей та дорослих. Він скромно і непомітно лежить на аптечних полицях і тільки ті люди, які знають, наскільки велика користь цього батончика, регулярно купують його своїм дітям, а заодно і самим собі.

↑ зміст

Позитивний вплив гематогену на організм

Основне джерело кровотворення — гемоглобін, який є основним складовим гематогену (звідси і схожу назву), необхідний людині, як повітря, в прямому сенсі цього слова. Його користь полягає в постачанні кисню до всіх функціонуючим клітинам і тканинам організму. Для людей, які страждають від дефіциту заліза, тобто мають недокрів’я, користь гематогену просто неоціненна.

Гематоген, крім усього цього, активно бере участь і в інших відновних процесах. Він нейтралізує шкоду, завдану неправильним обміном речовин, і нормалізує природний стан організму; впливає позитивним чином на травні процеси і навіть сприяє поліпшенню зору.

Величезна користь солодких кров’яних батончиків для дітей раннього віку, які страждають відсутністю апетиту, і підлітків, що мають недостатню вагу, відставання в рості і страждають від підвищеної стомлюваності.

Дорослі люди, які перенесли операції або глобальні втрати крові, теж гостро потребують підгодівлі свого організму цієї біологічно активною добавкою.

Гематоген здатний значно полегшити стан людей, у яких обнаружи лася виразка в кишечнику або подібні захворювання шлунка. Бували випадки, коли гематоген рятував людину після того, як йому завдали шкоди лікарські препарати, і традиційна медицина виявилася безсилою.

↑ зміст

Кому гематоген може завдати шкоди

ock_id_3″> < >

Якщо вживати гематоген в помірних кількостях в якості профілактики анемії, то він навряд чи зможе завдати шкоди організму, але і значна користь може проявитися тільки при цілеспрямованому, регулярного лікування.

Існують особливі форми анемії, які пов’язані не з дефіцитом в крові людини заліза, а з іншими факторами. В цьому випадку, фактична користь від прийому кров’яного батончика буде мінімальною.

Гематоген може завдати шкоди людям великим вмістом бистроусвояемих вуглеводів, які хворіють на цукровий діабет або ж мають схильність до повноти.

Вагітним жінкам ні в жодному разі не можна їсти гематоген, якщо до цього немає спеціальних показань лікаря. Справа в тому, що кров’яні тільця можуть завдати згубний шкоду зароджується плоду немовляті.

При варикозному розширенні вен, а також при ризику виникнення тромбозу, гематоген збільшує ці ризики, внаслідок чого може бути завдано великої шкоди дорослій людині.

↑ зміст

Особливі рекомендації по прийому гематогену

Незважаючи на те, що користь від прийому засушеної бичачої крові дуже велика, все ж існує ризик побічних явищ.

Одним з перших в цьому списку стоїть бродіння, яке може почати розвиватися при змішуванні гематогену з шлунковим соком. В результаті цього явища, у людини паморочиться голова, його нудить і починається блювота. Для того довідка 164 у купити
щоб припинити цю реакцію, необхідно терміново припинити прийом біологічної добавки і по можливості промити шлунок. Якщо після всіх вжитих заходів стан людини не покращився, то необхідно терміново викликати бригаду швидкої допомоги.

Як з’ясувалося, шкода, завдана прийомом гематогену, проявляється в дуже рідкісних випадках, набагато частіше цей продукт дарує людині здоров’я і благополуччя. Незважаючи на те, що він виготовлений з такого своєрідного речовини, як кров тварин, його з легкістю можна назвати приємним ласощами і використовувати замість десертів. Дуже вразливим дітям краще просто не розповідати про те, з чого зроблений цей смачний, солодкий батончик.

↑ зміст

Відео про користь і шкоду гематогену:

Гематоген — користь і протипоказання біологічної добавки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *