Крутіння обруча — користь і шкода при схудненні

Крутіння обруча — ідеальний спосіб домогтися тонкої талії в мінімальні терміни. Цей спортивний снаряд полонить не тільки своєю доступною ціною, але і можливістю займатися вправами в будь-який час доби і практично в будь-якому місці.

Для тренувань не потрібно спеціальних навичок або фізичної підготовки. Ні для них і вікових обмежень — крутити обруч можуть і діти, і люди похилого віку. Чи може цей популярний спортивний снаряд завдати шкоди організму і скільки потрібно крутити обруч для отримання вираженого ефекту? Про це читайте в нашій статті.

Рух — необхідний засіб для збереження гарної фігури і поліпшення здоров’я в будь-якому віці . А якщо тренування можна поєднати з переглядом телепередач, то їм ціни немає. Саме тому хула-хуп так припав до душі представницям прекрасної статі. Щоб скорегувати фігуру і поліпшити здоров’я досить крутити обруч 15 хвилин в день. Зрозуміло, мова йде про пару зайвих кілограмів, так як для радикального зниження ваги необхідна комплексна програма, що включає кардіо навантаження і дієту. Але і в цьому випадку користь від занять буде більш вираженою, якщо паралельно з вправами змінити своє харчування, наприклад, знизити кількість жиру в раціоні на 30%.

↑ зміст

Для фігури і здоров’я

Крутіння обруча — універсальна тренування, під час якої задіяні всі групи м’язів. Активні м’язові рухи укріплюють організм, підвищують тонус і енергетику. Також, цей снаряд вважається одним з найефективніших засобів проти целюліту. Багато хто помічає перші результати і користь від обруча вже через тиждень занять.

Якщо крутити обруч регулярно:

  • Активізуються кровообіг і циркуляція лімфи
  • Знімається втома
  • Нейтралізується шкоду стресу
  • Тренуються серцево-судинна система і органи дихання
  • Виліковуються деякі жіночі захворювання
  • Поліпшуються травлення і перистальтика кишечника
  • Нормалізується обмін речовин
  • Тіло стає гнучким
  • Поліпшуються постава і координація руху
  • Зміцнюється м’язовий корсет навколо хребта

В період обмеження в харчуванні хула-хуп запобігає побічний ефект дієт у вигляді в’ялою обвислій шкіри. Якщо крутити його кожен день, підтягуються м’язи живота, сідниць, стегон, спини, зміцнюються тонус і вестибулярний апарат. Крім того, з його допомогою можна реалізувати безліч вправ на розтяжку — а це безсумнівна користь для суглобів і м’язів.

↑ зміст

Як і скільки займатися

Хула-хуп — повноцінний спортивний тренажер. За 15-ти хвилинного тренування спалюється 120-150 ккал. Заняття для кожної зони (талія, стегна і сідниці, руки) проводяться окремо. Варіантів ідей як крутити обруч безліч. Їх можна знайти в інтернеті.

Цими вправами можна завдати шкоди організму, якщо виконувати їх на голодний або повний шлунок. Ідеальний час для занять — через годину після легкого перекусу або через 2 години після щільного прийому їжі. І не забувайте заповнювати після розминки запас води в організмі.

Для коригування талії потрібно крутити обруч, стоячи прямо, поставивши ноги разом, при цьому м’язи живота і сідниць залишаються напруженими протягом усього заняття. Щоб позбутися від жирових запасів на стегнах і сідницях рекомендується інше вихідне положення — з широко розставленими ногами.

↑ зміст

Для жінок

Особливо цінна користь обруча для жінок, які ведуть малорухливий спосіб життя. Гіподинамія завдає колосальної шкоди — призводить до ослаблення м’язів живота, що в свою чергу сприяє зсуву і опущення внутрішніх органів, порушення їх нормальної життєдіяльності. Кругові рухи стегнами усувають застійні явища в малому тазу, зміцнюють м’язи тазового дна і черевного преса.

Навантаження слід збільшувати поступово. Новачкам рекомендується починати з п’ятихвилинних занять і поступово довести час тренувань до 20 хвилин в день (в ідеалі до 40 хвилин в день).

↑ зміст

Різновиди хула-хупів

ock_id_4 «> <>

Класичний обруч, виконаний з пластика або алюмінію, відмінно підходить і дорослим, і дітям. Навряд чи ви отримаєте від пластикового хула-хупа користь при серйозних проблемах з вагою, зате він відмінно послужить новачкам на першому етапі тренувань і допоможе набути необхідного досвіду й навички.

обважнює обруч — це вже серйозна підмога в боротьбі за ідеальну фігуру .. Дані модифікації можуть важити від 1 до 2 кг. Крім того, всередині вони порожні і їх можна додатково погіршити, засипавши всередину, наприклад, пісок. Такий тренажер швидше і ефективніше впливає на проблемні зони, але зловживання їм може завдати шкоди хребту. Їх вага підбирають в залежності від статури і рівня підготовки.

Складаний обруч є розбірним — він складається з 4-8 сегментів. Мобільні варіанти спортивного інвентарю ідеальні для тих, хто багато подорожує. Досить актуальні вони і для малогабаритних жител.

Масажний обруч відрізняється максимальною ефективністю. По периметру обруча вбудовані спеціальні кульки з присосками. Він має виражену масажним ефектом і дуже швидко усуває целюліт в початковій стадії. Вчені підрахували, що якщо крутити його всього хвилину, кульки встигають зробити до 300 натискань на одну область.

↑ зміст

Протипоказання

Слід враховувати, що при шкірних захворюваннях і проблемах з нирками до тренувань слід підходити з обережністю, а в деяких випадках навантаження і зовсім не рекомендуються. Заборонені вони під час критичних днів і вагітності. Доведена шкода хула-хупа при використанні його протягом півроку після пологів. Заняття слід перервати при травмах живота і будь-які проблеми зі спиною і хребтом.

Майте на увазі, що масажний обруч, особливо його важкий варіант, травмує тіло і навіть може нанести шкоду. Щоб уникнути утворення гематом, необхідно займатися в щільно облягає одязі або надягати спеціальний пояс.

Найкраще крутити обруч в той час, коли у вас гарний настрій, тому що тільки тоді від вправ будуть максимальна користь і задоволення.

↑ зміст

Відео про користь і шкоду крутіння обруча

Крутіння обруча — користь і шкода при схудненні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *