Чим корисний гліцин в таблетках для здоров’я?

Гліцин являє собою органічне з’єднання — незамінну амінокислоту. З’єднання входить до складу великої кількості білків і біоактивних хімічних сполук, синтезованих різними клітинами організму.

При нормальному стані організму людини це з’єднання самостійно синтезується клітинами тканин.

Додатково кілька речовини в організм надходить в складі їжі.

Гліцин володіє рядом позитивних властивостей:

 • протизапальну дію;
 • стимуляція процесів синтезу основних ферментів;
 • стимулювання вироблення нейромедіаторів, необхідних для нормальної роботи мозку;
 • сприяє уповільненню процесів дегенерації м’язових тканин;
 • сприяє підтримці роботи вилочкової залози;
 • сприяє нормальній роботі кісткового мозку і селезінки;
 • бере участь у виробленні клітин крові.

При нестачі цього з’єднання в організмі заповнити його можна шляхом прийому препаратів що містять штучний гліцин.

Ця речовина синтезується шляхом використання двох реакцій:

 1. шляхом застосування гідролізу.
 2. За допомогою хімічного синтезу.

При використанні другого методу відбувається утворення гліцину у вигляді білої порошкоподібної маси. Порошок не має запаху, йому притаманний солодкуватий присмак. Завдяки наявності солодкого присмаку з’єднання отримало свою назву. Glycys перекладається з грецької, як «солодкий».

Використання гліцину дозволяє значно знизити пристрасть до спиртних напоїв і добре допомагає в разі настання похмілля.

Достатня кількість гліцину в організмі перешкоджає виникненню масштабного руйнування клітин головного мозку.

Наявність в організмі гліцину користь і шкода може надати на нього, все залежить від кількості цієї амінокислоти в організмі.

↑ зміст

користь гліцину для організму людини

Наявність гліцину користь людині надає протягом великої кількості обмінних процесів.

З’єднання діє як ингибирующий нейромедіатор, що сприяє лікуванню великої кількості захворювань, пов’язаних з порушеннями в роботі центральної нервової системи.

Що проводилися дослідження показали, що гліцин сприяє зниженню кількості астматичних нападів.

Крім цього користь гліцин надає в лікуванні таких захворювань як:

 1. Епілепсія.
 2. Биполярная депресія.
 3. Гіперактивність.

Дані досліджень говорять про те, що корисні властивості гліцину проявляються в замедляющем дії хімічної сполуки на ріст і поширення онкологічних пухлин. Корисні організму властивості проявляються в здатності гліцину гальмувати розвиток кровоносних судин у вогнищі пухлини, що сприяє її локалізації.

Дуже багато користі організму з’єднання приносить при усуненні у хворого млявості і апатії, спровоковані депресивним станом.

< p> для дорослого організму користь полягає в здатності амінокислоти купірувати больові в області спини.

Прийом харчових добавок на основі гліцину для організму дають користь у вигляді посиленого росту м’язів. Це властивість препаратів на основі цього з’єднання застосовується в бодібілдингу.

Оптимальне для здоров’я час прийому препаратів гліцину є послетренировочное. Після тренування м’язи починають активно рости і без особливої напруги клітини м’язових тканин поглинають всі необхідні поживні речовини ..

Для здоров’я корисно використовувати правильні дозування гліцину, які сприяють нормалізації глюкози в організмі, що сприяє поліпшенню обмінних процесів на клітинному рівні .

Найчастіше синтетичний гліцин випускається в таблетках. Володіючи вираженим антацидних ефектом препарати на основі гліцину корисні для травної системи, так як сприяють нормалізації її роботи.

Глицин користь організму надає в процесі синтезу колагену, сприяючи збереженню шкірного покриву в здоровому стані.

↑ зміст

Шкода гліцину для організму

Чи шкідливий гліцин для організму людини? Шкода гліцину проявляється при перевищенні допустимих доз в процесі використання спеціальних медичних препаратів.

Шкода гліцину проявляється у вигляді різних побічних ефектів при перевищенні рекомендованих для застосування дозувань.

При перевищенні доз людським організмом випробовується як корисну дію препарату, так і ряд побічних ефектів.

Найбільш поширеними побічними ефектами є такі:

 • поява почуття нудоти;
 • поява блювоти;
 • сонливість;
 • порушення в роботі травної системи.

При використанні гліцину в процесі проведення комплексного лікування, у людини можливо під дією деяких препаратів спільно з гліцином, поява висипу на шкірному покриві.

Крім цього може з’явиться набряк порожнини рота, свербіння і труднощі з здійснення ковтання, додатково при використанні гліцину в якості компонента при комплексному медикаментозному лікуванні можлива поява проблем із здійсненням дихання.

Препарати, що містять гліцин не рекомендується використовувати жінкам, які виношують дитину і людям, стор що дає від деяких хронічних недуг.

↑ зміст

Правила прийому лікарських препаратів з гліцином

Особливістю препаратів на основі гліцину є їх здатність діяти в організмі практично з перших прийомів ліки. Ефект впливу на людину зростає в міру нарощування дози і тривалості прийому лікарського препарату.

Така особливість лікарського засобу дозволяє вибрати найбільш оптимальне дозування ліків виходячи з потреб організму в цій амінокислоті.

При прийомі медпрепаратів потрібно враховувати, що завищені дозування амінокислоти сприяють виникненню порушень в процесах метаболізму. Найчастіше в такій ситуації зачіпаються метаболічні процеси енергетичного обміну.

Надлишки гліцину провокують у людини поява підвищеної стомлюваності. Це пов’язано з тим, що гліцин сприяє витісненню глюкози з енергетичних метаболічних ланцюжків.

Людям, які займаються спортом, рекомендується приймати амінокислоту за 20 хвилин до прийому їжі або спільно з їжею. У цей проміжок часу відбувається найкраще засвоєння амінокислоти.

Дуже часто бодібілдери приймають кислоту після тренування, через 20 хвилин.

Препарат у вигляді таблеток рекомендується приймати 4 рази на добу, при цьому разова доза повинна становити 0,1, м Курс прийому лікарського засобу може становити від двох до чотирьох тижнів. При прийомі таблеток драже слід поміщати під язик і розсмоктувати до повного розчинення. При розсмоктуванні під язиком гліцин швидше надходить у кров і дуже швидко починає впливати на організм людини.

При розрахунку необхідної дози слід враховувати весь обсяг що надходить кислоти в організм з урахуванням вживання інших БАДів.

Чим корисний гліцин в таблетках для здоров’я?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *