Чим шкідлива Віагра для чоловічого організму?

Чоловіки не замислюються про те, що шкода Віагри може бути набагато значніше, ніж її нетривалий дію. У наш час проблеми з потенцією зустрічаються досить часто у представників сильної статі. Причин такого явища досить багато: погана екологія, постійні стреси, малоактивний спосіб життя, шкідливі звички.

На допомогу приходять чудотворні блакитні таблетки, здатні перетворювати чоловіка в альфа самця. Безсумнівно, Віагра — найбільш популярний засіб серед препаратів, що підвищують потенцію. Але чи безпечний препарат для чоловіків? Що ж, з’ясуємо, що приносить Віагра — користь чи шкода?

↑ зміст

Віагра — загальні відомості про засіб

Препарат відноситься до ліків, що сприяє підвищенню рівня потенції. Після абсорбції таблетки в організмі відбувається розширення кровоносних судин чоловічого статевого члена. У свою чергу, процес призводить до посилення кровотоку і появі ерекції.

Дія препарату обмежується періодом статевого акту. Як тільки він наступає, терапевтичний ефект відразу пропадає.

Порівнюючи даний препарат з іншими, можна виділити деякі переваги Віагри. Засіб відновлює ерекцію тільки на необхідний час. Наприклад, ін’єкції в статевий член мають тривалу дію і вимагають допомоги медперсоналу.

Віагру можна приймати тільки згідно з інструкцією-вкладиша. Безконтрольне вживання препарату може викликати еректильну дисфункцію. Чоловікам, які приймають засіб, також слід пам’ятати, що воно покращує потенцію, але не бореться з причинами її відсутності.

Віагрою можна користуватися, коли пацієнт проходить терапію еректильної дисфункції, приймаючи ліки з нітратами.

< p> Якщо проблеми з потенцією виникають через зниження рівня тестостерону, то приймати Віагру не варто, адже вона все одно нічим не допоможе. Чоловічий гормон міститься в нормі до 25 років, а потім його концентрація поступово зменшується.

Тому в більшості випадків для чоловіків проблема з потенцією після 40 років дуже знайома.

↑ зміст

Протипоказання і потенційну шкоду

Будь-який препарат іноді чинить негативний вплив на організм людини. Віагра — не виняток.

Щоб не нашкодити своєму організму, чоловікові доведеться відмовитися від прийому препарату в деяких випадках.

Такими випадками є:

 • патології серцево-судинної системи;
 • захворювання кровотворної системи;
 • внутрішні кровотечі;
 • хронічні захворювання печінки;
 • нестабільний артеріальний тиск;
 • анатомічні деформації статевого члена;
 • вік молодше 18 років.

Деякі препарати можуть як посилити, так і зменшити ефект Віагри. Посилення її дії викликають Кетоконазол, Циметидин і еритроміцин, а погіршення — Рифампіцин.

Чоловікові потрібно пам’ятати про можливий шкідливий вплив препарату, яке запускає несприятливі процеси:

 • розвиток інфекції мочеіспускающіх шляхів;
 • висипання на шкірі як прояв алергії;
 • розлад диспепсического характеру;
 • розвиваються головні болі і запаморочення;
 • прилив крові до обличчя, яке погіршується на час зір;
 • відбувається закладання носа.

егістріровалі випадки, коли у брали Віагру ерекція тривала близько чотирьох годин. Іноді це призводило до травми статевого члена, що вимагало швидкого лікарського втручання.

Ніякої шкоди від препарату не спостерігалося, коли його приймали час від часу. Побічні реакції виникають, коли чоловік часто п’є таблетки, що збільшують потенцію.

З часом засіб негативно впливає на склад сперми, що може стати перешкодою для пари, яка хоче завести дітей.

↑ зміст

Користь і шкода препарату Віагра

Лікарський засіб має як позитивні, так і негативні сторони. Тому категоричну відповідь на питання, чи шкідлива Віагра, в цьому випадку дати не вийде.

Іноді препарат приносить користь для здоров’я чоловіка. Це проявляється стимулюванням кровоносних судин, розташованих в статевому органі.

Засіб набагато простіше приймати і воно менш шкідливе, ніж інші препарати. Пов’язано це з дією таблеток тільки під час статевого збудження.

Ліки надає такі позитивні дії:

 1. Досить швидко відновлює потенцію.
 2. Покращує ерекцію при психологічному бар’єрі.

Щоб не нашкодити своєму здоров’ю, чоловікові необхідно відвідати фахівця, який займеться з’ясуванням причин погіршення потенції і призначить необхідні дозування Віагри.

Останнім часом еректильна дисфункція пов’язана не з фізіологічними факторами, а з психічними. При правильному підході і лікуванні цієї проблеми можна відмовитися від вживання таблеток.

Сучасні лікарі порівнюють Віагру з алкоголем: якщо ми п’ємо його в малих кількостях, це не позначається значно на нашому здоров’ї. Однак безконтрольний прийом препарату може зіграти злий жарт з чоловічим здоров’ям.

↑ зміст

Аналоги Віагри, що підвищують потенцію

Якщо існує потреба в Віагрі, але стан здоров’я не дозволяє її приймати, нічого страшного.

Сьогодні є безліч інших засобів, що дозволяють поліпшити ерекцію.

Найбільш відомими є:

< ol>

 • Афродизіаки — натуральні речовини, які не тільки підвищують чоловічу силу, але і допомагають організму заповнити запаси поживних речовин. Таким засобом здавна користувалися наші предки до появи сучасних медичних препаратів. Хоча ефект афродизіаків набагато гірше, ніж у Віагри, у них абсолютно немає ніяких протипоказань і побічних реакцій. До них відносяться такі продукти, як мед, чорний шоколад, кокос, часник, фініки, лісові гриби, оливкова олія, кава та інше. Афродизіаки необхідно приймати щодня, включаючи кілька таких продуктів харчування в раціон.
 • Стимулятор чоловічої активності — засіб, який можна виготовити самостійно. Для цього потрібно взяти середній стиглий кавун і лимон. З м’якоті кавуна видавлюють 1 літр соку, проціджують через марлю в каструлю і доводять до кипіння. Як тільки рідина закипає, в неї видавлюють половинку лимона і залишають на вогні до тих пір, поки в ємності не залишиться 200 мілілітрів. Білу піну знімають шумівкою. Після приготування засіб остуджують і переливають в скляну банку. Його приймають після їжі за годину до статевого акту або тричі на тиждень для профілактики. Дуже важливо пити засіб після трапези, оскільки лимонний сік негативно впливає на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту.
 • Такі кошти стануть непоганою альтернативою, коли використовувати Віагру забороняється. До того ж не варто переживати про негативну дію на організм.

  Чим шкідлива Віагра для чоловічого організму?

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *