Мумие в таблетках: корисні властивості та протипоказання

Мумие — це органо-мінеральний продукт природного походження. Це дуже корисна речовина, яке представляє собою темно-коричневу масу, що відрізняється гірким смаком. Родовища муміє досить рідкісні і запаси їх обмежені, що істотно підвищує цінність продукту. Дана маса добре розчиняється у воді, не створюючи при цьому ніякого осаду.

Мумие використовують в якості лікарського засобу, здатного входити в комплексну терапію величезної кількості хвороб. Це обумовлено, перш за все, тим, що в його складі знаходиться близько 50 різних компонентів, тоді як в звичайних ліках — не більше 5-6 складових.

↑ зміст

Корисні властивості речовини

<>
Важливо знати!
<>
Про це повинен знати КОЖЕН! Неймовірно, АЛЕ ФАКТ! Вчені встановили СТРАШНУ взаємозв’язок. Виявляється, що причиною 50% всіх захворювань є БАКТЕРИИ і ПАРАЗИТИ, такі як Лямблії, Аскарида і Токсокара. Чим небезпечні ці паразити? Вони можуть позбавляти здоров’я і НАВІТЬ ЖИТТЯ, адже безпосередньо впливають на імунну систему, завдаючи непоправної шкоди. У 95% випадків імунна система виявляється безсилою перед бактеріями, і захворювання не змусять себе довго чекати.
Щоб раз і назавжди забути про паразитів, зберігши своє здоров’я, експерти та науковці радять приймати ЗА 1 РУБЛЬ …..

Читати далі .. »

Питання про те, що таке муміє і чим воно корисне в даний час цікавить велика кількість людей. Це пов’язано з тим, що його рекомендують використовувати для здійснення лікування тих чи інших захворювань.

Мумие корисно внаслідок наступних його здібностей:

  1. Підвищення вміст в організмі людини солей, кальцію (Ca), марганцю (Mn), і фосфору (P).
  2. Збільшення вмісту в крові гемоглобіну. Це в свою чергу впливає на поліпшення функціональності більшості органів і систем тіла. Серце в такому випадку також нормалізує свою роботу.
  3. протизапальну дію. Це дозволяє в деякій мірі запобігти розвитку наявних захворювань.
  4. Антитоксичний ефект, сприяє виведенню шлаків і токсичних речовин з організму.
  5. Загальнозміцнююче дію. Саме завдяки йому активізуються механізми імунної системи в плані захисту тіла від патогенів та боротьби із захворюваннями.

Також говорячи про корисні властивості муміє, відзначається відновлення функціональності периферичних нервових волокон, участь в процесі реплікації ДНК. Препарат має гарне бактерицидну дію на різноманітні мікроорганізми. Це пояснюється наявність в муміє певних речовин, які за своїми властивостями нагадують пеніциліни. Внаслідок цього інфекції за допомогою цих ліків теж лікуються.

Відбувається розширення кровоносних судин за допомогою наявних в складі мумійо біологічно активних компонентів, а також збільшення швидкості протистояння захисної функції печінки токсинів, підвищення функції створення білків, сприяння регенерації органу.

Розуміння того, чим корисно муміє, дозволяє правильним чином його використовувати для лікування тих чи інших захворювань людини. Важливо пам’ятати, що лікувальний ефект даної речовини безпосередньо залежить від того, наскільки коректно підібрана його дозування для певного пацієнта.

В певних випадках ліки можуть використовувати, як самостійно засіб, в інших же — воно повинно є лише компонентом більш комплексної терапії хвороби.

↑ зміст

Показання до застосування

В даний час муміє застосовують для терапії величезної кількості хвороб, патологій і фізіологічних особливостей. Серед них фахівці виділяють такі:

Проблеми з волоссям. Використовується муміє в такому випадку разом з іншими речовинами та засобами. Воно може не тільки поліпшити зовнішній вигляд волосся, але і усунути ламкі кінчики, а також істотно знизити ступінь випадання. Найчастіше фахівці рекомендують використовувати наступні рецепт: 10 відсотковий розчин муміє варто на одну годину нанести на голову, після чого змити теплою водою. Для рівномірного покриття волосся варто використовувати пульверизатор. Тривалість подібного лікування може досягати одного місяця.

Косметологічні проблеми особи. Муміє здатне усувати дрібні зморшки і ознаки сухості шкірних покривів. Це створює досить непоганий омолоджуючий ефект. Для приготування крему варто використовувати 1 ст. л. крему для обличчя і 14 грам муміє. Після перемішування інгредієнтів їх варто нанести на 15 хвилин, після чого змити з застосуванням підігрітої води. Будь-яка жінка може оцінити хороші властивості подібної маски при регулярному її нанесенні. Саме тому косметологія вже давно використовується муміє в різних курсах терапії.

Тромбофлебіт. В такому випадку використовується мед з муміє. Основного компонента має бути 0,25-0,3 грам, додаткового — в 20 разів більше. Лікування потрібно проводити двічі день, приймаючи ліки всередину. Тривалість стандартної терапії становить три тижні. Організм після цього істотно міцнішає. Це виражається в зменшення вираженості набряків, зниження ступеня прояву больового синдрому, підвищення рівня еритроцитів, нормалізації РОЕ і т.д.

Проблеми з шлунково-кишкового тракту. Подібне показання включається в себе блювотні позиви, нудоту, відрижку і печію. Людям з такими симптомами рекомендується приймати по 0,2 грама муміє. Для його розведення можна застосовувати мед, чай, воду або молоко. Процедуру варто повторювати вранці і ввечері. Тривалість подібного курсу терапії становить 25 діб.

Носові кровотечі. Внаслідок такої патології нерідко розвивається анемія або анемічні явища. Саме тому для лікування використовується муміє, розведення в співвідношенні 1: 6 з камфорним спиртом. В одну ніздрю варто закопувати близько 0,2 грам розчину. Тривалість терапії становить 3 тижні.

Гінекологічні проблеми. Це стосується ерозій шийки матки і піхви, а також різноманітних запалень. Терапія має на увазі використовувати стерильну серветку, змочену в 4-процентному розчині муміє. Її варто накладати на місце патології і закріплювати за допомогою тампона. Дана процедура проводиться до і після менструацій. Лікування повинно продовжувати близько 2 тижнів. Після десятиденної перерви його потрібно повторити заново. Додатково під час цієї терапії дозволяється приймати мумійо, розведене з молоком, всередину.

Костнотуберкулезние процеси. В такому випадку можна вилікувати хребет, тазостегнові і колінні суглоби. Один раз на добу при дозі в 0,1 грам муміє варто приймати протягом трьох тижнів, розводячи його в молоці або меді в співвідношенні 1:20.

Хворобливі відчуття в голові, запаморочення, епілептичні явища і т. д. При таких проблемах близько 0,2 гр. муміє потрібно приймати всередину. Для цього додатково використовують мед або ж молоко. Пропорція між компонентами повинна бути стандартною — 1:20. Курс терапії не повинен перевищувати 25 діб.

Геморой. У такому випадку потрібно готувати мазь з муміє і медів. Змішувати компоненти необхідно в пропорційному співвідношенні 1: 5 відповідно. Отриманим засобом вглиб потрібно змащувати анальний отвір. Таку терапію потрібно проводити досить довго — до декількох місяців. На її тлі можна приймати по 0,2 грама муміє всередину. Тривалість лікування пероральним способом становить 25 діб.

Вищеперелічений перелік проблем, від яких так чи інакше допомагає муміє, не є остаточним. Існує величезна кількість інших хвороб і патологій, при яких може використовуватися даний лікарський засіб. Серед них варто виділити гнійні отити, запалення вуха, зниження слуху, заїкання, кровотечі з легень, алергії, ангіни, риніти, кашель, проблеми з функціональністю статевої системи, радикуліти, невралгічні патології, пародонтоз і екзему кінцівок. У деяких випадках застосовується муміє в таблетках, в інших же — у вигляді самостійно приготованих розчинів, кремів і масок.

↑ зміст

Протипоказання до використання

Корисні властивості і протипоказання муміє є сусідами один з одним. Якщо про те, в яких випадках використовувати даний лікарський речовина багато людей знають, то, коли його не можна застосовувати для лікування — це досить складне питання для більшості пацієнтів.

Виділяють деякі досить важливі протипоказання, на які варто звернути увагу . Перш за все, це наявність підвищеної чутливості організму до будь-яких компонентів муміє. Дана фізіологічна реакція може проявитися в абсолютно різних видах. Найчастіше вона викликає різноманітні дерматологічні проблеми: висип, дерматит, свербіж, почервоніння і т.д.

Вагітність і годування малюка грудьми. У таких випадках варто відмовитися від застосування муміє, так як вгадати його впливу на організм, як жінки, так і дитини або ж плоду, неможливо. У зв’язку з тим, що в процесі виношування дитини необхідно бути максимально обережним, лікарі не рекомендують використовувати методи, які не довели свою безпеку.

Наявність будь-яких онкологічних захворювань. Шкода муміє в даному стані полягає в тому, що цей лікарський природний засіб здатне спровокувати прискорене ділення ракових клітин, що може привести до більш швидкого прогресування захворювання.

Літній вік пацієнта — обумовлено перш за все високою біологічною активністю муміє. Діти до 12 років. В такому випадку ні препарат муміє, ні самостійно приготовані розчини використовувати не можна.

Окремо варто сказати, що існує також і кілька правил, яких варто дотримуватися, використовуючи муміє, щоб здійснювати лікування тієї чи іншої недуги:

  • У жодному разі не варто перевищувати зазначені в рецептах дозування. Це може бути настільки шкідливо, що в результаті людина може отримати будь-які додаткові захворювання, пов’язані з проведеною терапією.
  • Курс терапії муміє не може ніяким чином поєднувати з вживанням спиртних напоїв. Дане протипоказання є дуже важливим, тому його не варто ігнорувати.
  • Не потрібно пити концентровані розчини муміє. Їх обов’язково слід розбавляти. Можна це робити в чаї, соки, молоко або ж звичайній воді.

Застосування муміє може здійснюватися, як всередину організму, так і поверх нього (у вигляді розтирань, мазей, компресів). Ніяких конкретних правил обов’язкового його прийому на сьогоднішній день не існує.

Мумие в таблетках: корисні властивості та протипоказання

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *