Доставка і оплата

Інструкція з доставки та оплати на сайті Korisno.com.ua:


Доставка:

Нова пошта - при виборі цього способу доставки після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити адресу та дані одержувача, і надішле посилку через Нову пошту.

Укр пошта - при виборі цього способу доставки, після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити адресу та дані одержувача, та надішле посилку через Укр пошту.

Самовивіз - при виборі цього способу доставки, ви можете самостійно забрати замовлення з нашого магазину, що знаходиться за адресою, вказаною на сайті.


Оплата:

Оплата при отриманні - при виборі цього способу оплати ви оплачуєте замовлення готівкою або банківською карткою, коли отримуєте його на пошті або при самовивезенні.

Онлайн оплата - при виборі цього способу оплати ви можете оплатити замовлення онлайн на сайті, використовуючи банківську картку або електронні гроші.

Якщо ви обрали спосіб доставки "Нова пошта" або "Укрпошта", після відправки посилки на вказану вами адресу, наш менеджер надішле вам номер накладної для відстеження вашої посилки на сайті пошти.


Якщо ви вибрали самовивіз, наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити час та дату отримання замовлення.


Якщо у вас виникли питання, пов'язані з доставкою та оплатою, будь ласка, зверніться до наших менеджерів, вказаних на сайті. Вони радо допоможуть вам вирішити всі питання.