Правила та умови

загальні положення

Сайт Korisno.com.ua надається "як є" без будь-яких гарантій. Ми не несемо відповідальності за можливі помилки на сайті, а також за неправильне використання інформації, яку ви отримуєте із цього сайту.


Авторські права

Весь контент на сайті Korisno.com.ua, включаючи тексти, зображення, відео та звуки, є інтелектуальною власністю сайту та захищений авторськими правами. Ви не можете копіювати, розповсюджувати, модифікувати чи використовувати контент із цього сайту без нашого дозволу.


Обмеження відповідальності

Ми не несемо відповідальності за можливі збитки, які можуть виникнути в результаті використання інформації, наданої на сайті Korisno.com.ua. Ми не несемо відповідальності за контент, розміщений користувачами на нашому сайті.


Заборонений контент

Ви не можете розміщувати на нашому сайті контент, який є незаконним, образливим, ненормативним, загрозливим, дискримінаційним чи порушує права інших людей.


Посилання на інші сайти

Ми можемо розмістити посилання на інші сайти, які можуть бути корисними для наших користувачів. Ми не несемо відповідальності за вміст на цих сайтах.


Коментарі користувачів

Ми вітаємо коментарі від користувачів на нашому сайті, але залишаємо за собою право видалити коментарі, які порушують наші правила або містять неприйнятний контент.


Зміни правил та умов

Ми залишаємо за собою право у будь-який час змінювати ці правила та умови. Ми повідомимо користувачів про будь-які зміни на цій сторінці.


Згода з правилами та умовами

Використовуючи наш сайт, ви погоджуєтесь з нашими правилами та умовами. Якщо ви не погоджуєтесь з нашими правилами та умовами, будь ласка, не використовуйте наш сайт.