Склад: м‘ята, ромашка, валеріана, хміль.
Спосіб приготування: 0,5- 1 чайну ложку чаю з розрахунку на 1 чашку залити кип’ятком та дати настоятися 5-7 хвилин
М’ята бореться зі стресом і тривожними відчуттями, благотворно позначається на стані нервової системи, допомагає уникнути перенапруги, розвитку хронічної втоми. Крім того, м’ята виступає відмінною профілактикою депресій і переживань, ефективно знімає стрес.
М’ята містить велику кількість ментолу, який діє як міорелаксант – засіб для зниження тонусу скелетної мускулатури. Саме ця властивість і забезпечує корисність листя м’яти в період стресових ситуацій.
Тим, хто має проблеми зі сном, фахівці рекомендують випивати кілька чашок чарівного напою в день. Оптимальна кількість – три.
М’ята – натуральний антисептик, ефективно бореться з хвороботворними бактеріями, патогенними мікроорганізмами. Її регулярне вживання підвищує захисні властивості організму, зміцнює імунітет.
Очевидні корисні властивості м’ятного чаю для людей, які прагнуть схуднути. Справа в тому, що її унікальний хімічний склад забезпечує прискорення обміну речовин, а також регуляцію відчуття голоду. Так, випивши всього кухлик, людина відчує приплив сил і енергії без відчуття голоду. М’ятний напій має легку седативну дію. Він ефективно заспокоює нервову систему, не викликаючи звикання і не провокуючи сонливість. Його регулярне вживання робить людину бадьорою протягом дня і спокійним до ночі.
Корінь валеріани найчастіше використовується як заспокійливий засіб, який знімає напругу, збудливість і безсоння, забезпечує глибокий спокійний сон.
Крім цього валеріана регулює діяльність серця, діючи через центральну нервову систему і прямо на м`яз і провідну систему серця, покращує коронарний кровообіг, підсилює секрецію залозистого апарату шлунково-кишкового тракту, підсилює жовчовиділення.
Шишки хмелю справляють седативну і заспокійливу дію на центральну нервову систему.. Всі ці ефекти викликаються наявністю у складі шишок хмелю фенольних сполук, гіркоти, компонентів ефірних олій. Корисні властивості хмелю багатогранні. Завдяки вмісту фенольних сполук у його шишках забезпечується антиоксидантна дія препаратів на основі плодів рослини. Вживання чаїв з шишок хмелю чинить позитивний вплив на процеси метаболізму в організмі, бо діючі речовини сприяють регуляції мінерального обміну і беруть участь у збереженні водного балансу організму.
Ромашка – ефективна для лікування стресу і тривожного стану. Вона підвищує вміст гормонів серотоніну й мелатоніну в організмі, знімає тривогу, заспокоює розум і допомагає боротися з хронічним стресом.
У квітках ромашки містяться аскорбінова і нікотинова кислоти, вітаміну групи В, бета-каротин, холін, а також залізо, цинк, фтор, кальцій, марганець, магній, калій і натрій. Крім того, чаї та відвари з неї подарують організму фітонциди, антиоксиданти і ефірні масла.
Активні компоненти рослини зменшують стрес, захищають шкіру, зміцнюють імунітет, нормалізують травлення, полегшують ознаки діабету і допомагають відновити сон. Чай з ромашкою послаблює менструальний дискомфорт, блокує алергію, зміцнює волосся, відновлює шкіру і бореться з розладами шлунку.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
